Kuaför Güldeniz

E-posta Gönder

 • Urla, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Güldeniz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Güldeniz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Güldeniz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Güldeniz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Güldeniz Hakkında

Merhabalar, ben Güldeniz. 23 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren bir profesyonelim. 2008 yılında açtığım Kuaför Güldeniz adına hizmet veren 5 kişiden oluşan bir ekibim var. Her biri uzman olan bu ekibimizle sizi hayatınızın en değerli günlerine en güzel şekilde hazırlamak için buradayız!

Urla kuaförlerinden biri olan salonumuz, randevu sistemiyle çalışıyor. Bu nedenle düğün, nişan ve kına gecenizden önce sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Sürecimiz size geri dönüş yaptığımız anda başlıyor. Bu aşamada hemen bir ön görüşme yapıyoruz. Hayal ettiğiniz saç tasarımını hayata geçirmek için tarzınızı öğrenmeye çalışıyoruz. Gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve saç yapınızı değerlendiriyoruz. Daha sonra gelin adaylarımız için tasarladığımız saçlardan örnekler gösteriyoruz ki süreci kolaylaştıralım. ‘’İşte beğendiğimiz saç modeli!’’ dediğiniz ana kadar çalışmalarımız sürüyor.

Tabii bir de öyle bir ihtimal var. Eğer salonumuza beğendiğiniz bir saç modeliyle geldiyseniz az önce saydığımız kriterlere göre değerlendirme yapmadan direk uygulama aşamasına geçmiyoruz. Çünkü saç yapınıza, gelinliğine ve düğün mekanınıza uygun olmayan bir tasarım ne kadar güzel olursa olsun istenilen görünümü vermiyor. Biz de bu durumun farkındayız ve işimizi şansa bırakmıyoruz.

Gelelim sizi kusursuz gösterecek diğer bir ayrıntı olan makyajınıza. Saçlarınıza verilen özen makyajınız için de gösteriliyor. Yüz hatlarınıza uygun, gün boyu kalıcılığını koruyacak uygulamalar yapıyoruz. Bu aşamada en önem verdiğimiz şey sağlığınız. Bu nedenle dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Bizi Urla’da en iyi kuaförlerden biri yapan gelin adaylarımızın geri dönüşleri sayesinde işimize duyduğumuz sevgi günden güne artıyor. Eğer bu gelin adaylarımızdan biri de siz olmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.