Emrah Niler Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Emrah Niler Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Emrah Niler Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emrah Niler Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emrah Niler Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Emrah Niler Saç Tasarım Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe hizmet veren tecrübeli ellerle çalışmak ve hayatınızın en güzel gününü şansa bırakmamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Emrah Niler Saç Tasarım olarak hatırı sayılır bir süredir Bayrampaşa kuaför salonları arasında yer alıyoruz ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde çokça tercih ediliyoruz. Kurucumuz başta olmak üzere her biri alanında uzman ve de deneyimli harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Saç tasarımı ve renklendirme başta olmak üzere çok sayıda ve türde hizmeti bünyemizde verebiliyoruz. Uzmanlık alanlarımız arasında ombre ve sombre, saç kesim, günlük veya özel günler için saç yapımı, profesyonel makyaj gibi işlemler yer alıyor. Bu tarz ihtiyaçları için gelinlerimiz düğünden önceki bir süreçte salonumuzu ziyaret edebilirler.

Düğün günü ise; düğünün konsepti, mekanı, gelinlik, gelinin tarzı, zevki, yüz hatları, ten rengi ve benzeri tüm özelliklerini dikkate alarak hazırlığını yapıyoruz. Gün boyu bozulmayacak en güzel saç modelleri ve güzelliğini ortaya çıkaracak makyajlarla onu salondan uğurluyoruz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için randevu sistemi ile çalışıyoruz ve programlarımızı bu doğrultuda çok daha iyi ayarlıyoruz. Bu sebeple tüm işlemler için buna özen gösterilmesi ricasında bulunuyoruz. Fakat gelin saçı ve makyajında bu durumun önemi biraz daha farklı. Gelin başları çok daha uzun süreli ve özenli işlemler olduğu için gün içerisinde çok sayıda gelin kabul edemiyoruz. Eğer o gün rezervasyonlarımız dolarsa maalesef gelinimize yardımcı olamıyoruz. Bu sebeple en önemli gününüzü şansa bırakmak istemiyorsanız düğün tarihinizi belirledikten sonra bize ulaşarak randevunuzu oluşturmanızda fayda var.

Bayrampaşa’daki kuaförler arasında seçiminizi yapıyorsanız en iyi sonuçlar ve %100 memnuniyet için Emrah Niler Hair Design olarak bizi tercih edebilirsiniz. Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkında bilgi ve de randevu alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kocatepe, Paşa Cd, Forum İstanbul Bayrampaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.