Onur Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Onur Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Onur Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Onur Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Onur Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Onur Saç Tasarım Hakkında

Düğün gününüzde ideal görünüme kavuşmak için Bayrampaşa kuaförleri arasında seçim yapacaksanız Onur Saç Tasarım Bayrampaşa’yı tercih edebilirsiniz. Gelin saç ve makyajı konusunda İstanbul’un en iyileri arasında yer alıyoruz.

Makyaj konusunda uzmanlığı bulunan ekibimiz hangi avantajları sunuyoruz?

Ekibimizle birlikte ilk olarak makyajın yüze oturmasını sağlıyoruz. Makyajın öncesinde cildi nemlendiricilerle hazırlıyoruz. Baz ürünleri de kullanıyor, makyajın daha kalıcı olmasını sağlarken yüzün saha pürüzsüz görünmesini sağlıyoruz. Kozmetik ürünleri tercih ederken cilt tipinizi dikkate alıyor, gelin saçınızla aynı konseptte tasarlıyoruz. Hem makyajınız hem de saçınız için zamanı, gelinliği, çiçek, saç aksesuarları dikkate alınarak tasarlıyoruz.

Saç modelleri arasında içinize sinen bir model varsa sac artistlerimizle iletişime geçerek anlatabilir, provalarda gösterebilirsiniz. Sac modelinin en idealini seçebilmek için prova yapıyor, arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Klasik bir topuz mu hayaliniz yoksa dağınık bir örgü mü tercih ediyorsunuz? Beraber tüm süreci planlayabilir, provalarda düğün gününüz için ideal bir çalışma planı oluşturabiliriz.

Yaz dönemleri bizim için oldukça yoğun geçiyor, randevu almak istiyorsanız önceden iletişime geçebilirsiniz. Böylece düğün gününüz için günü ayırtabilirsiniz. Prova gününe de karar verebilir, sağladığımız avantajlardan yararlanabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajının dışında ekip üyelerimizle iletişime geçerek hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yeni bir döneme başladığınız hayatınızda hayal ettiğiniz görünüme sizi sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe, deneyimli ekip ve kaliteli hizmet Onur Saç Tasarım’da sizi bekliyor. Eğer İstanbul’da evlenecekseniz ideal kuaför biziz. Düğün öncesinde yeni bir görünüme kavuşmak için saç renklendirme ve kesim hizmetlerimizden de yararlanabilir, bakım da yaptırabilirsiniz.

Özel günlerde doğal güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracağız. Sayfa üzerinde yer alan Onur Saç Tasarım iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenidoğan Mah. Kiraz Sokak (Yaşar Pastanesinin Sokağı ) Bayrampaşa / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Onur Saç Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.