Fuat Uykan Hair Design

E-posta Gönder

  • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Fuat Uykan Hair Design Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Fuat Uykan Hair Design Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Fuat Uykan Hair Design Sık Sorulan Sorular

Fuat Uykan Hair Design gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Fuat Uykan Hair Design gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fuat Uykan Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Fuat Uykan Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Fuat Uykan Hair Design şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fuat Uykan Hair Design şehir dışında hizmet veriyor.


Fuat Uykan Hair Design ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fuat Uykan Hair Design ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Fuat Uykan Hair Design Hakkında

Tarzınızla fark yaratmak ve günlerce kendinden bahsettiren bir gelin olmak istiyorsanız İstanbul’da hizmet verdiğimiz Fuat Uykan Hair Design’de sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Fuat Uykan önderliğinde kurulan kuaför salonumuzda profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi aşkla yapıyor ve her çalışmamızda kendimizi daha çok geliştirmeye çalışıyoruz. Televizyon programlarına çıkıyor, başarılarımızı ekranlarda da sergiliyoruz. Kendimize daima güveniyoruz. Fuat Uykan’ın uygulama eğitmeni olmasının da işimize eğitim anlamında yansıyan pek çok olumlu yanı oluyor. Ekipçe çeşitli eğitimler alıyor, moda olan trendleri yakından takip ediyoruz. Sadece gelin saçı ve makyajı değil ombre, kesim, topuz ve keratin bakımı da yapıyoruz.

Çalışmalarımızda her zaman doğallıktan ve samimiyetten yanayız. Bunun için düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemiz hakkında size bilgi veriyoruz. İster salık saçlı isterseniz de topuz yaptıran bir gelin olmak isteyin her şeyin içinize sindiği gibi ilerlediği bir sürecin içinde bulunacağınıza emin olabilirsiniz. Gelinlik modelinize ve düğün konseptinize en uygun tarzı belirleyerek ustalıkla uyguluyoruz.

Makyaj kısmında da saçınızda olduğu gibi profesyonel şekilde çalışıyoruz. Doğal renk kullanımları oldukça fazla tercih edildiği için biz de en çok ten renginize uyumlu tonları tercih ediyoruz. Kaşlarınıza dolgunluk veriyor, kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarıyoruz. Göz farınıza uyumlu ruj sürerek görsel anlamda bütünlüğü koruyan bir görüntü elde ediyoruz. Yüzünüzün belirli bölgelerine aydınlatıcı kullanarak ışıltılı ve aydınlık görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri içerisinde yer alan Fuat Uykan Kuaför Salonu’nun ayrıcalıklı imkanlara sahip gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım, Kınalıada Sokağı No 54, 00034 Bayrampaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.