Bilgin Aygün Saç Atölyesi

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Bilgin Aygün Saç Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Bilgin Aygün Saç Atölyesi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Bilgin Aygün Saç Atölyesi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bilgin Aygün Saç Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Solaryum, Takma kirpik

Bilgin Aygün Saç Atölyesi Hakkında

Bilgin Aygün Saç Atölyesi olarak düğün gününüz için sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz!

Firmamız, ismini taşıyan kurucumuz Bilgin Aygün tarafından faaliyete geçirilmiştir. İlk kez 1993 senesi itibari ile hizmet vermeye başlayan salonumuz hâlâ daha ilk kurulduğu lokasyonda hizmet vermeye devam ediyor. Faaliyette olduğumuz süreç içerisinde gerek yurt için gerek ise yurt dışı pek çok eğitime katılarak firmamızı her zaman bir adım öne taşımaya çalıştık.

Salonumuzda; kesim, renklendirme, mikro kaynak, solaryum, ombre, ipek kirpik ve kaş kontürü gibi uygulamaları içeren geniş hizmet yelpazemiz ile sizleri karşılıyoruz. Saç ve makyaj alanında profesyonel ekibimiz ile günlük işleyişimizin yanı sıra nişan, kına gecesi ve düğün gününüz için de hizmet veriyoruz.

Gelinliğinizin tarzı ve yüzünüze yakışacak saç modellerimiz arasından en uygun seçimi yaparak gelin saçınıza karar veriyoruz. Düğününüzden önce salonumuzu ziyaret ederek yapacağımız bakımlar ile düğün gününüzde daha canlı ve sağlık ile parlayan saçlara sahip olabilirsiniz. Yine gelin adaylarımıza düğün gününden önce mutlaka bir cilt bakımı yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Kaliteli ve doğal içerikli ürünler kullandığımız salonumuzda maske ve peeling uygularımız ile cildinize canlılık ve ışıltı katıyoruz. Bu şekilde uygulayacağımız gelin makyajınız bakım sonrası yüzünüze daha iyi oturuyor. Yüzüne iyice oturan makyajın hem görünümü kusursuz olacağı gibi hem de gün boyu tam kalıcılık sağlama olanağı yakalıyoruz.

Yaz mevsiminde gerçekleşecek düğünlerine bronz bir ten ile katılmak isteyen gelin adaylarımıza ise solaryum hizmetimizi sunuyoruz. Sanki güneşten doğal bir şekilde bronzlaşmışsınız gibi kusursuz bir ten ile beyaz gelinliğiniz üzerinize daha çok yakışacaktır.

Sunduğumuz daha birçok hizmet ile salonumuzda sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de bizden randevu almak ve Bilgin Aygün Saç Atölyesi Bayrampaşa gelin başı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.