Murat Kuaför

E-posta Gönder

  • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Murat Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Murat Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Murat Kuaför Sık Sorulan Sorular

Murat Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Murat Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Murat Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Murat Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, el / ayak masaj, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Murat Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Murat Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Murat Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Murat Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Murat Kuaför Hakkında

Her zaman üstün hizmet kalitesi ile sizi salonumuz Murat Kuaför Bayrampaşa’da misafir ediyoruz ve özel günlerinizde talep ettiğiniz her türlü uygulama için hizmet veriyoruz. Salonumuzun profesyonel ekibi ile istediğiniz her uygulamayı en başarılı şekilde uygulayarak salonumuzdan sizi en mutlu haliniz ile uğurluyoruz. Özellikle Bayrampaşa’da gelin adaylarının oldukça rağbet gösterdiği salonumuzda, başarılı gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızla iddiamızı ortaya koyuyoruz.

Her gelin adayının düğününde kusursuz görünmek istediğini biliyoruz. Yıllarca unutulmayacak düğününüzde tüm bakışları üzerinizde toplamak ve ilgi odağı olmak isterseniz bunu gelinliğinizin yanı sıra saç ve makyajınız ile de başarabilirsiniz. Başarılı bir şekilde uygulanmış saç ve makyajınız ile davetlilerinizi büyüleyebilir gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.

Saç ve makyajın uygulamanızda gelinliğinizin modeli en büyük yardımcımız oluyor. Gelinliğinizin gösteriş bir yaka detayı var ise ya da hoş bir dekolteye sahip ise gelinliğinizi gölgelemeyecek topuz modellerimizi tercih edebilirsiniz. Böylece hem gelinliğiniz hem de saçınız ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Makyajınızda ise daha sadelikten yana olduğumuzu söyleyebiliriz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve abartıdan uzak renk tonları ile uygulanmış makyaj ile çok da asil ve zarif görüneceğinizin garantisini verebiliriz. Sıra makyajınıza geldiğinde yüz hatlarınıza en çok yakışacak uygulamayı yaparak hazırlık sürecinizi tamamlıyoruz.

Gelin başı hizmetimizin yanı sıra manikür ve pedikür gibi daha pek çok hizmeti verdiğimiz salonumuzda düğün gününüzde sizi ve yakınlarınızı da ağırlamak isteriz. Eğer siz de tercihinizi salonumuzdan yana kullanmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Formu doldurarak bizden randevu talep edebileceğiniz gibi; Murat Kuaför Bayrampaşa gelin başı ve gelin makyajı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Formu doldurmanız ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız halinde size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.