Salon Melike

E-posta Gönder

  • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Salon Melike Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Salon Melike Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Melike Sık Sorulan Sorular

Salon Melike gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Melike gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Salon Melike gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Melike gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Salon Melike şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Melike şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Melike ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Melike ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Melike Hakkında

İstanbul güzellik sektörünün önde gelen salonlardan biri olan Salon Melike Bayrampaşa’da sizlerle buluşuyor. Saç tasarım ve profesyonel makyaj uygulaması konusunda adını duyuran salonumuzda düğününüze uzmanlarımız eşliğinde hazırlanıyor, hayal ettiğiniz görünümünüz ile davetlilerinizin karşısına çıkıyorsunuz.

Yüksek hizmet kalite standartlarımızı her geçen gün daha da iyileştirmek ve size hak ettiğiniz hizmeti verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Güzellik sektörüne dair ortaya çıkan yenilikleri takip ediyor ve bu yenilikleri salonumuzda kendi stilimiz ile sizlere sunuyoruz. Saç kesimi, saç boyama, profesyonel düzeydeki saç bakımı uygulamalarımızın yanı sıra profesyonel makyaj uygularımız ile de adımızdan söz ettiriyoruz. Düğün gününüz için sizi kusursuz bir görüntüye kavuşturacak farklı uygulama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Gelin saçınıza karar verme aşamasında sizinle uzman görüşlerimizi paylaşarak size en çok yakışacak saç modeline birlikte karar veriyoruz. Dilerseniz size göstereceğimiz model katalogları içerisinden dilerseniz kendi belirlediğiniz model seçenekleri içerisinde sizin için en doğru modeli buluyoruz. Karar verdiğimiz modeli doğrudan ya da yüz hatlarınıza göre uyarlayarak uyguluyoruz. Doyasıya dans edeceğiniz düğününüz boyunca saçınızın bozulmadan kalabilmesi için gerekli önlemleri alarak ilerliyoruz.

Saçınızdan sonra şimdi de sıra makyajınızda! Saç modelinize ve gelinliğine göre kullanacağımız tonlara karar veriyor; sektörün önde gelen kozmetik firmalarının en kaliteli ürünlerini kullanarak makyajınızı uyguluyoruz. Yine makyajınızın da saçınız gibi gecenin sonuna kadar bozulmadan, yapıldığı ilk ândaki gibi kalabilmesi için profesyonel tekniklere başvuruyoruz ve makyaj sabitleyici ürünlerden destek alıyoruz.

Hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra aynada göreceğiniz sonuçtan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Siz de kendinizi uzman kadromuzun ellerine bırakmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak profesyonel gelin makyajı İstanbul Salon Melike fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Terazidere Mah.Manastır Cad.No:26 Bayrampaşa/İst.

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.