Hair Studio By Alper

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hair Studio By Alper Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Hair Studio By Alper Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Studio By Alper Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Studio By Alper Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hair Studio By Alper Hakkında

Düğün törenleri, kına geceleri ve nişan merasimleri, bunlar bir çiftin hayatındaki en önemli dönüm noktalarıdır. Hepsinin ortak noktası da bazı ritüellere ve gelin damat olabilmek için gerekli hazırlık aşamalarına sahip olmaları. Biz de bu konu en çok ihtiyaç duyulan adımlardan bir tanesinde onlara yardımcı oluyoruz. Bir kuaför salonu olarak gelinlerimizin saç ve makyajlarını yaparak hazırlanmalarını ve bu büyük günler için hayal ettikleri görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Peki, bunu tam olarak nasıl yapıyoruz ve biz kimiz hemen anlatalım.

Bayrampaşa Yıldırım mahallesi kuaförleri arasında yer alan salonumuz New Star ile uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Burada her biri alanında uzman ve işinin ehli profesyonellerden oluşan bir ekiple birlikte çalışıyor, işimizi severek yapıp güler yüzlülük ve misafirperverlikle konuklarımızı ağırlıyoruz. Tekrar gelinlerimize dönecek olursak onlar en özel günlerinde eksiksiz bir hazırlık süreci yürütüyoruz. Gelinlik modeli, düğün mekanı, konsepti ve kişisel zevklerine göre diledikleri modelde saç tasarımlarını yapıyoruz.

Zaten hepsi birbirinden güzel olan gelinlerimizin sahip oldukları bu güzelliklerini ortaya çıkarıp daha da arttırmak için profesyonel bir makyaj uygulaması yapıyoruz. Tecrübeli makyaj artistimize teslim ettiğimiz gelinimizin; ten rengine uygun, yüz hatlarını öne çıkaracak ve aynı zamanda doğal bir görünüm sağlayacak şekilde makyajını uyguluyoruz. En iyi sonucu alabilmek için dünyaca ünlü sevilen markaların kaliteli ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Her yıl sayısını bile bilmediğimiz kadar gelinimizi salonumuzdan mutlu ve tatmin olmuş şekilde uğurluyoruz. Bayrampaşa Yıldırım kuaförleri arasında farkımızı da bu şekilde ortaya koyuyoruz. Dilerseniz yandaki formu doldurup New Star Kuaför olarak bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alıp fiyatlarımı da öğrenebilirsiniz. İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız kendinizi tecrübeli ellere emanet edin ve bir an önce randevunuzu alın!

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mahallesi Kutlu Caddesi No : 68 Bayrampaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.