Değişim Kuaför Bayrampaşa

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Değişim Kuaför Bayrampaşa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Değişim Kuaför Bayrampaşa Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Değişim Kuaför Bayrampaşa Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Değişim Kuaför Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Değişim Kuaför Bayrampaşa Hakkında

2010 yılından beri Değişim Kuaför adıyla Bayrampaşa’da faaliyette olduğumuz kuaför salonumuzun sıradaki şanslı gelin adayı olmak ister misiniz? Sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanmak ve düşlerini kurduğunuz gelin olmak istiyorsanız sizi kuaför salonumuza bekliyoruz.

Uzun zamandır güzellik sektöründeki başarılarımızla çok sayıda gelin adayını düğün günlerinde salonumuzda misafir ediyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle size yardımcı oluyor ve doğru bir stile sahip olmanızı sağlıyoruz. Aile ortamı oluşturmaya özen gösterdiğimiz mekanımızda profesyonel ve işini tutkuyla seven kişilerle bir arada çalışıyoruz. 5 kişiden oluşan ekibimizle birlikte düğün günü sizi ve yakınlarınızı ağırlıyoruz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlıyor ve eş zamanlı olarak sonlandırıyoruz.

Hayalini kurduğunuz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız için düğünden önce sizinle bir araya gelerek düğün gününüz için planlamalar yapıyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tarzınızı anlatarak gelinlik modelinize en çok yakışacak stilleri rahatlıkla yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız kuaför salonumuzda aynı zamanda moda olan trendleri de yakından takip ediyoruz.

Saçınızın yapımı için gelinlik modelinize ve varsa tacınızın şekline bakıyoruz. Size en çok yakışacak modeli rahatlıkla saatler içerisinde tamamlıyoruz. Çok kabarık topuzlar ve farklı örgü stilleri isteğe bağlı yaptığımız ama en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer alıyor. Duvağınızı da en son aşamada takıyoruz. Makyaj kısmında ise önceliğimiz yüz hatlarınızı ön plana çıkarmak olduğu için yüz tipinizi baz alıyoruz. Kaş, göz, dudaklarınıza bronzer ve kontur gibi uygulamalar yapıyoruz.

Siz de Bayrampaşa kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız yerimizde hayalini kurduğunuz gelin olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir, fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

İletişim

 • Adres:

  Cevatpaşa Mah. Kemaliye Sok. No:54 Bayrampaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.