Şükran Kuaför

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Şükran Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Şükran Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şükran Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şükran Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Şükran Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde profesyonelce hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajıyla göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız sizi Şükran Kuaför Bayrampaşa’ya davet ediyoruz.

Şıklığın ve modernliğin tek bir çatı altında buluştuğu salonumuzda size güler yüzlü, kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana yenilikçi bir bakış açısıyla bizi tercih eden kadınlara en iyi hizmeti sunmayı ve sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz. Bunu layıkıyla gerçekleştirebilmek için de gerek düzenli olarak eğitimlere katılarak gerek son trendleri yakından takip ederek kendimizi her gün bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz.

Biz gücümüzü ve çalışma şevkimizi bizi tercih eden kadınların iyi referanslarından alıyoruz. Bunun için salonumuzda hijyeni ve kaliteyi ilk sıraya koyarak size her zaman güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda kullandığımız ekipmanların hijyeni ve ürünlerimizin temiz koşullarda saklanması konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz işlemlerden beklediğimiz kusursuz sonuçlara ulaşmak için kullandığımız ürünler konusunda da hayli özenli davranıyoruz. Salonumuzda yalnızca en güvendiğimiz kaliteli ve seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Yaptığımız işlemlerde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için de olabildiğince doğal içerikli ürünler tercih ediyoruz.

Kuaför sektöründe müşterilerle doğru iletişim kurmak oldukça önemlidir. Özellikle de gelin saçı ve makyajı gibi oldukça özenli davranılması gereken bir konuda müstakbel gelinleri doğru bir şekilde anlayıp, istekleriniz iyi bir şekilde analiz etmek hayli önemlidir. Biz tecrübeli ve profesyonel ekibimizle düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyor, her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğrendikten sonra hazırlıklarınıza başlıyor, sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırmadan da işimizi bitmiş saymıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Şükran Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımız ve zevk sahibi bakış açımızla muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Murat Mahallesi Kamil Cad. 11.Sokak No: 17 İstanbul/ Bayrampaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.