Murat & Aygen Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Murat & Aygen Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Murat & Aygen Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Murat & Aygen Saç Tasarım Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Murat & Aygen Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Murat & Aygen Saç Tasarım Hakkında

Sizi istediğiniz görünüm ile düğününüze hazırlayacak bir kuaför arayışında iseniz Murat Aygen Saç Tasarım Bayrampaşa/İstanbul sizin için en doğru adres olacak! Güzellik sektörü içerisinde uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile rutin bakımlarınız için hizmet verebildiğimiz gibi özel günlerinizde de yanınızda yer alabiliyoruz. Profesyonel kadromuz, alanında uzman saç tasarımcılarımız ve makyaj artistlerimiz ile hayal ettiğiniz görünüme kolayca kavuşuyor ve gecenin yıldızı siz oluyorsunuz.

Tüm gözlerin üzerinizde toplanacağı düğününüzde sizin için en doğru saç ve makyaj uygulamasına uzmanlarımız ile karar veriyoruz. Saç modelinize karar vermeden önce sizden mutlaka gelinlik modelinizi ve düğün mekânınızın açık mı yoksa kapalı mı olduğunu öğreniyoruz. Gelinliğinizin ve düğün mekânınızın tarzını saç ve makyajınıza da yansıtarak bütünlüğü tamamladığımız düğün konseptiniz ile kusursuz görüneceğinizin garantisini verebiliriz.

Makyaj uygulamanızda da yine mekânınızın türü bizim için oldukça önemli. Kapalı bir mekânda gerçekleşecek düğününüz için çok fazla spot ışığına maruz kalacağınız için daha yoğun bir uygulama tercih ederken açık alandaki ya da öğle saatlerinde gerçekleşecek düğününüz için ise daha doğal ve soft tonları seçtiğimiz bir uygulama tercih ediyoruz.

Bayrampaşa kuaför önerileri arasında ilk sıralarda karşınıza çıkacak salonumuzda saç ve makyaj uygulamalarının yanı sıra manikür&pedikür, kaş kontürü&kıl tekniği gibi farklı hizmet uygulamaları da gerçekleştiriyoruz. Düğün günü daha güzel ve bakımlı görünmek isteyen gelin adaylarımız sunduğumuz güzellik uygulamalarımız arasından istediğini seçerek hazırlıklarını tamamlayabilir.

Güzelliğinizi ve zarafetinizi ortaya çıkaracak başarılı uygulamalarımız ile sizi özel günlerinize hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Siz de yüksek hizmet kalitesi alabileceğiniz salonumuzu tercih etmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilir; hizmet detaylarımız için bilgi alabilir ya da randevu talep edebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenidoğan, Orta mah. Lale sk.no35 Bayrampasa demirkapı istanbul, 34040 Bayrampaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.