Humanic Hair Design Studio

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Humanic Hair Design Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Humanic Hair Design Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Humanic Hair Design Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Humanic Hair Design Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Humanic Hair Design Studio Hakkında

Düğün gününüzde yıllarca hafızalarda yer edecek bir görünüm ile davetlilerinizin karşısına çıkmaya hazır olun! Sizin için en doğru saç ve makyajı tercih ederek, gelinliğiniz içerisindeki o muazzam zarafetinizi tamamlıyoruz. Her gelin başrolü oynayacağı düğününün yıldızı olmak ister, biz de bu sebep ile sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmak için büyük çaba sarf ediyoruz. O gün saç ve makyajınız dahil her şeyiniz ile kusursuz görünmeniz için büyük uğraş veriyoruz. Ortaya çıkan sonuçtan son derece memnun kalmanız ise bizim en büyük kazancımız oluyor.

Ekip ruhunu yakalayabildiğimiz salonumuzda; her biri kendi alanında profesyonel kişilerden oluşan bir ekip ile hizmet veriyoruz. Üstelik sadece kadınlara değil erkeklere de hizmet verebilen modern bir salonuz. Böylelikle dileyen çiftlerimiz, aynı salonda birlikte düğünlerine hazırlanabiliyorlar.

Kuaför salonundan ziyade bizi daha çok bir saç merkezi olarak görebilirsiniz. Saç kesim ve saç tasarımlarının yanı sıra bakıma dair geniş çaplı sunduğumuz hizmet yelpazemiz mevcut. Saç botoksu ve keratin bakımları gibi saçınızı daha sağlıklı hale getirecek ve canlılık ile parlamasını sağlayacak pek çok özel uygularımız bulunuyor. Micro kaynak gibi profesyonel teknikler ile saç uzatma hizmeti de verebildiğimiz salonumuzda dilediğiniz uygulamayı düğün gününüzün öncesinde uygulatabilirsiniz. Böylece düğün gününe saçlarınız daha toparlanmış sağlığına kavuşmak olacak ve böylece gelin saçı için tercih ettiğiniz model daha iyi duracaktır.

Açık ve topuz model örneklerimizi size sunarak gelinliğiniz ve yüz hatlarınız için en uygun modeli seçmenize yardımcı oluyoruz. Profesyonel makyaj artistimizin önereceği stil ve tonlar ile gelin makyajı uygulamanız da tamamlandıktan sonra düğününüz için hazırsınız!

Gelin kendinizi profesyonel kişilere emanet etmenin rahatlığını yaşayın. Bunun için sayfadaki formu doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilir ve gelin saç makyaj fiyatları İstanbul Humanic Hair Design Studio için bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.