Ess Kuaför

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ess Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ess Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ess Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ess Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ess Kuaför Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri gerçekleşmesini beklediğiniz düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Ess Kuaför olarak gelin saçınızın ve makyajınızın hazırlıklarından size kusursuz bir hizmet sunarak, düğün gününüzde davetlilerinizin tüm hayran bakışlarını üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınızın düğün gününüzde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle gelin hazırlıklarınızı profesyonel ekibimizle birlikte büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynada oluşan son görüntünün tamamen sizin içinize sinmesini hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarımızın tamamını sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor, düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Gelin saçınızın için hazırlıklara başladığımızda hazırlayacağımız gelin saçının sizin yüz şeklinize, gelinliğinize, duvağınıza ve düğün mekanınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Gelin saçınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak, güzelliğinize farklı bir ışıltı katabiliyoruz. Kullandığımız aksesuarlarında gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olmasına dikkat ediyoruz. Saçlarınız siz sevdiklerinizle en mutlu gününüzü doyasıya kutlarken bozulmaması için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle hijyene çok önem verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, makyajınızı uyguluyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Salonumuzda düğün gününüzde sizi bir bütün olarak bakımlı bir görüntüye ulaştıracak manikür pedikür hizmeti de veriyoruz. Manikür ve pedikür işlemlerinizde kullandığımız araçların hijyenine oldukça özen gösteriyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir, Ess Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mah. Şehit Kamil Balkan Cad. No:91 Bayrampaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.