Ayşegül Kuaför Bayrampaşa

E-posta Gönder

 • Bayrampaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ayşegül Kuaför Bayrampaşa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ayşegül Kuaför Bayrampaşa Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşegül Kuaför Bayrampaşa Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayşegül Kuaför Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ayşegül Kuaför Bayrampaşa Hakkında

Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç kesimi, depilasyon, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Ayşegül Kuaför Bayrampaşa ailesi olarak, her zaman sizin memnuniyetinizi hedefliyoruz. Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda, adeta bir prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

Fikirlerinize önem veriyoruz ve her zaman, sizin arzularınıza göre hareket ediyoruz. Özellikle, gelin saçı ve makyajına ekstra önem veriyoruz. Biliyoruz ki, bu özel gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlıyoruz. Şimdi dilerseniz, detaylar hakkında size biraz bilgi verelim.

Gelin saçı ve makyajınız için ilk olarak, sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Düğün yapacağınız mekanı, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını bu sohbetimiz esnasında öğreniyoruz. Ardından, tüm bu unsurlara ve tarzınıza göre bir saç modeli belirliyoruz. Saç modelinizi kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra, kalıcılığını artırmak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir cilt oluşturduktan sonra, makyajınızın daha kalıcı olması için, baz kullanıyoruz. Sonrasında, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için, kontür uygulaması yapıyoruz. Göz makyajınız için ise, toprak renklerini öneriyoruz. Göz renginize göre, buğulu bir göz makyajı yaparak, etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize emanet etmek isterseniz, Ayşegül Kuaför iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.