LİSTELE

Damatlık

Damatlık Yazıları
Damatlığınızı Düğün Mekanınıza Göre Seçin

Düğün mekanınızı belirledikten sonra yapmanız gereken ilk şey!

Damatlar Düğüne Nasıl Hazırlanır?

İşte damatlara kendi hazırlıklarını yaparken yardımcı olacak bir zamanlama listesi!

Damatlığı Kimler Hazır Almalı Kimler Diktirmeli?

Hangisi sizin için daha doğru, öğrenin!

Damatlık İndirimleri Tüm Damatlık İndirimleri için tıklayın

Özel FiyatLussotti
Lussotti

31 Aralık'a kadar özel dikim smokin ve damatlıklar 1.500 TL'den başlayan fiyatlarla!

Hemen İncele

HEDİYE!Civan Modaevi
Civan Modaevi

1.500 TL'den başlayan damatlık alanlara papyon hediye!

Hemen İncele

Röportajlar Uzman Görüşleri

Damatlıkla İlgili Bilinmeyenler

En özel günlerinizde istediğiniz farklılığı yaratmakta bir rehber.

Elit Terzi ile Şık Damatlar

Eşiniz için en şık damatlığı bulduk!

2013 Damatlık Modası

Bu senenin damatlık modasında neler ön planda, damatlar nelere dikkat etmeli?

Kusurlarını Kapamak İsteyen Damatlara Öneriler

Kilolu, zayıf veya kısa bir damatsanız bu tüyolar çok işinize yarayacak.

OKUYUN

Damatlık seçerken nelere dikkat edilir?

Damat adaylarını kimse düşünmüyor diyorsanız, yanıldınız! Damatlık alışverişi için galerilerimizde gezip, beğendiğiniz modellerin firmalarından fiyat teklifi isteyebilir, Düğün.com sayfalarında birbirinden farklı damatlık modelleri arasından tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.

Damatlık seçmek günlük bir elbise almak kadar kolay görünmüyorsa; hem gelininizi mutlu etmek hem de o gece şıklığınız ile misafirlerinizi etkilemek için önerilerimize kulak verin. Damatlık modeliniz iki detaya uyumlu olmalı; düğün mekanınız ve vücut tipiniz. Tabii damatlığınızın tarzınıza ve eşinizin gelinlik modeline uygun olmasına da özen göstermelisiniz.

Öncelikle damatlık markaları içinde hangisinin tarzınıza uygun modellere sahip olduğuna bakabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uyan markalara karar verdikten sonra, düğün mekanı ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak modele kolayca karar verebilirsiniz.

Eğer bir kır düğünü yapacaksanız eşiniz sade bir gelinlik modeli seçecektir. Sizde hem ona hem mekana uygun olarak tercihinizi rahat bir keten takımdan yana yapabilirsiniz. Vücut tipinizi de düşünüp biraz daha yapılı bir damatsanız dikine çizgili estetik bir damat takım elbise modeliyle şıklığı yakalayabilirsiniz. Damat takım elbise fiyatları size yüksek gelirse, gömleğinizi ve aksesuarlarınızı daha uygun bir yerden satın alarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Otel veya balo düğünlerinde ise asil duruşu ve klasik şıklığıyla smokinleri tercih edebilirsiniz. Eşiniz prenses gelinlik modelini seçtiyse siyah ve şal yaka bir smokinle onu tamamlayabilir, tek veya çift düğme ve kuşak gibi tercihlerle vücut formunuzaa göre düzenlemeler yapabilirsiniz. 2013 damatlık modelleri arasında geçen sene olduğu gibi bu sene de smokinler öne çıkıyor!

Bu arada bütçenizi kontrol altında tutmanız gerektiğini unutmamalı. Bütçe oluşturmak için firmalarımızdan size özel aldığımız indirimli damatlık fiyatları fikir edinmenizi sağlayacaktır.

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı