Sakarya Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Sakarya'daki tüm damatlık mağazalarının listesini Düğün.com'da bulabilirsin! Hızlıca mağazaları incele, damatlık modellerine bak, beğendiklerinin fiyatlarını öğren!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Damatlık Ne Renk Olmalı?

Damatlık takım elbise için renk belirlerken mevsim koşullarını, düğün mekanını ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Eğer düğününüz yazın olacaksa Sakarya’nın yazları oldukça sıcak ve kurak bir iklime sahip olduğunu unutmayın. Seçeceğiniz takım elbise damatlık modeli açık renk ve ince kumaş olmalı. Kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, buz mavisi damatlık oldukça şık bir seçim olabilir. Eğer kış düğünü düşünüyorsanız koyu mavi damatlık ya da siyah damatlık modelleri sizin için ideal olabilir. Tarihi düğün mekanında evleniyorsanız smokin veya siyah takım elbise giymenizi öneririz. Böylece mekanla çok daha uyumlu görünebilirsiniz. Düğün konseptinize göre renk seçeneğinizi lacivert veya bordodan yana da kullanabileceğinizi unutmayın.

Damatlık Takım Elbise Ne Zaman Alınmalı?

Damatlığınızı düğünden 3 ay önce denemeye başlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu süre diktirmeye karar vermek ya da hazır damatlık modelleri arasında karar verebilmeniz için yeterli bir süredir. Ayrıca düğüne son 1 ay kala mutlaka son provanın yapılması gerektiğini de unutmayın. Böylece kilo farklılığı gibi olası durumların tedbirini alabilecek süreye sahip olabilirsiniz. İnce yapılı bir damat adayıysanız size tavsiyemiz slim fit damatlık modellerini tercih etmeniz. Böylece çok daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Kilo sorunu olan damat adayı içinse kruvaze kesim damatlıklar ideal seçim olacaktır.

Sakarya’da damatlık için firma araştırırken öncesinde nasıl bir damatlık modeli istediğinize karar vermeniz daha kolay seçim yapmanızı sağlayacaktır. Beğendiğiniz firmalardan randevu talep edebileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları