Damatlık

Konya Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Ahırlı Network

Ahırlı Kip

Ahırlı Sarar

Ahırlı Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli?

Kocaeli’nde gerçekleşecek düğün organizasyonunuz için damatlık arayışında bulunurken, fiziksel özelliklerinizi iyi bilmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Eğer, kilolu bir damatsanız, düğünde fit görünmek için uymanız gereken bazı kurallar vardır. En önemlisi de vücudunuza en uygun damatlık takım elbise modelini seçmektir.

Öncelikle bu tür damatların slim fit dediğimiz dar kalıp takım elbiseleri tercih etmekten kaçınmaları gerekmektedir. Böyle damatlıklar sizi olduğunuzdan çok daha fazla kilolu gösterebilir. İlk tavsiyemiz siyah takım elbise damatlık modellerinden birini tercih etmeniz. Siyahın insan üzerinde bilinen bir inceltme etkisi olduğunu unutmayın! Eğer fazlalığınız karın bölgenizde yer alıyorsa, sıkı bir kuşakla bu bölgeyi gizleyebileceğinizi bilmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus, ceketinizin sıralı düğme olmamasıdır. Eğer bu şekilde bir takım alacaksanız mutlaka önünü açık kullanmanız gerekiyor. Aksi halde cekette potluklar oluşabileceğini unutmayın! Size tavsiyemiz tercih edeceğiniz damatlığın ceketinin kruvaze olmasıdır. Yalnız bu ceketin de önünü ilikleyerek kullanmanızı öneririz. Aksi takdirde salaş bir görünüme yol açabilir.

Kilolu damatlar için hafif bol kesim damatlık modelleri doğru bir seçim olacaktır. Desenli ve çizgili damatlıklar yerine de düz ve tek renk damatlık modellerini tercih etmenizi öneririz. Kocaeli’nde ararken damatlık takım elbise kriterlerinizi, bütçenizi, düğün mevsiminizi, düğün mekanınızı ve müstakbel eşinizin gelinliğini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerektiğini unutmayın. Sayfa üzerinden beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebilir ve de tek tıkla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları