Tekirdağ Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Hem gelini hem davetlileri hayran bırakman için Tekirdağ'ın en iyi damatlık firmalarını bir araya topladık! Damatlık nereden alınır bilmiyorsan hemen tıkla! Firmaları ve modelleri incele, fiyatlarını öğren!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Damatlık Hangi Renk Olmalı?

Damatlık takım elbise seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Düğün yapacağınız mevsim, düğün mekanınız, müstakbel eşinizin gelinliği ve düğün konseptiniz! Eğer Tekirdağ’da yaz aylarında bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız açık renk damatlıklar doğru seçim olacaktır. Renginin yanı sıra rahat hareket edeceğiniz damatlık modelleri tercih etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Peki, kır düğünü, kumsal düğünü ya da tekne düğünü için hangi renklerde damatlık seçmelisiniz? Açık alanda yapılacak düğünler için özellikle beyaz, gri ya da bej tonlarında takım elbise tercih edebileceğiniz gibi biraz fark yaratmak isterseniz pudra veya lila renkte bir takım da tercih edebilirsiniz. Deniz konseptli düğünlerde ise buz mavisi damatlık oldukça hoş bir seçim olacaktır. Yaz düğünlerinde özellikle yelekli damatlık tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü sıcaktan bunalıp ceketinizi çıkarmak istediğinizde yelek sayesinde dağınık bir görünümden uzak olacaksınız.

Kış aylarında yapılacak düğün törenlerinde ise, koyu renk damatlıklar tercih etmenizi öneririz. Siyah, lacivert ya da bordo damatlık modelleri oldukça ideal bir seçim olacaktır. Tarihi mekan için tercih edeceğiniz takımın siyah bir smokin olmasına özen gösterebilirsiniz. Böylece mekanla da uyum içerisinde görüneceksiniz. Yaz düğünlerinde rahat hareket edebileceğiniz ince kumaşlı takımlar tercih edebilirsiniz. Kış düğünlerinde ise kadife takımları değerlendirebilirsiniz.Tekirdağ’da damatlık araştırırken firmaların sayfalarını detaylıca incelemeyi ihmal etmeyin. Beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebilir ve tek tıkla kolayca randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları