Damatlık

Denizli Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Acıpayam Ramsey

2.000 TL'den az

Merkezefendi Dormen Giyim

4.000-5.000 TL

Merkezefendi Bülent Alcan

10.000 TL'den fazla

Acıpayam Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık Takım Elbise Ne Zaman Alınmalı?

Damatlık almadan önce ilk olarak hazır mı tercih edeceksiniz yoksa diktirecek misiniz buna karar vermeniz gerekiyor. Bu nedenle damatlık seçerken 4 ay öncesinden beğendiğiniz modelleri incelemenizi ve aşağı yukarı nasıl bir tarz tercih ettiğinizi belirlemiş olmanızı öneriyoruz. Eğer hazır model almaya karar verirseniz düğününüzden 1 ay öncesine kadar damatlığınızı alabilirsiniz. Takımınızı düğün gününden 2 hafta önce prova etmeyi de unutmayın. Ani kilo verme ya da alma durumlarında hızlı müdahale gerektiren durumlar için kendinize vakit ayırmanız önemlidir. Hazır damatlık modelleri yerine diktirmeyi tercih ediyorsanız, mutlaka Denizli’deki damatlık firmaları ile 3 ay öncesinden iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Son provanızı da düğünden 1 ay önce yapmaya özen gösterebilirsiniz.

Damatlık Nerede Diktirilir?

Eğer omuzlarınız geniş, boyunuz da standardın üzerindeyse ve kendinize uygun drop bulmakta zorlanıyorsanız, damatlığınızı özel dikim yaptırmalısınız. Böylece takım elbisenin üzerinizde yapabileceği potluklardan da kurtulmuş olacaksınız. Damatlık takım elbise diktirmek için öncelikle profesyonel bir terzi ile çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bunun için damatlık firmaları araştırabileceğiniz gibi profesyonel butik terzilere de yönelebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gerekense damatlığınızın rengini ve kumaşını seçmek.

Denizli’de damatlık diktireceğiniz firmaları araştırırken yapmanız gereken damatlık modelinize karar vermek, takım elbisenin kumaşını seçmek, sonrasında ise bütçenizi belirleyerek sayfa üzerinde bulunan damatlık firmalarıyla iletişime geçmektir! Ayrıca bu firmalardan tek tıkla randevu alabileceğinizi de unutmamalısınız.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları