Damatlık

Eskişehir Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Alpu Network

2.000-3.000 TL

Alpu Kiğılı

2.000 TL'den az

Alpu Sarar

2.000-3.000 TL

Merkez Elit

2.000 TL'den az

Merkez Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık Seçiminizi Nasıl Yapmalısınız?

Damatlığınızı vücut tipinize ve tarzınıza uygun seçmeniz son derece önemlidir. Ancak elbette bu yeterli değildir. Aynı zamanda gelin adayı, düğün mekanı ve konsept ile de tam bir uyum içerisinde olmalısınız. Aksi takdirde düğününüzde bir bütünlük yakalayamazsınız. Mesela bir otelin balo salonunda evlenecekseniz, frak ya da damatlık smokin tercih etmenizi öneririz. Smokini tamamlamak için aksesuar olarak papyon kullanmak çok doğru bir seçenektir. Eğer smokin giymek istemiyorsanız vücudunuza uygun kesimde şık bir takım elbise de giyebilirsiniz. Sahil ya da kır düğünü yapacaksanız ince kumaşlarda, açık tonlarda spor takım elbise çok hoş bir tercih olacaktır. Örneğin keten ya da pamuklu kumaştan hazırlanan, buz mavisi renkte bir takım elbise kumsal düğününüzde tercih edebileceğiniz bir seçenek olabilir. Böyle bir takım tercih edecekseniz, lacivert kravat, beyaz gömlek, lacivert loafer tarzda bir ayakkabı giyebilirsiniz. Düğün boyunca ceketle durmayı planlamıyorsanız damatlık yeleği veya pantolon askılı damatlık ile ne kadar şık bir damat olduğunuzu tüm konuklarınıza gösterebilirsiniz.

Gelin ile ahenkli bir görüntü sergilemek için müstakbel eşinizin gelin buketi ile aynı çiçeklerden hazırlanan bir damat yaka çiçeği kullanabilirsiniz. Eğer yaka çiçeği tercih etmezseniz, gelin çiçeği ile aynı tonlarda bir yaka mendili de iyi bir seçenek olabilir.

Size yakışacağına inandığınız aradığınız damatlık modelini, bu sayfa aracılığı ile bulabilirsiniz. Şehrinizde damatlığınızı satın alabileceğiniz mağazaları bulunduğunuz sayfada, kriterlerinize göre listeleyebilir, dilediğiniz firmanın profil sayfasını inceleyebilirsiniz. Beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları