Gaziantep Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Damat adaylarının en sık aklına takılan soru: Damatlık nereden alınır? Yanıtı için hemen Düğün.com'a gel, Gaziantep'in tüm damatlık firmalarını gör, modelleri incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Damatlık ve Gelinliğin Uyumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mükemmel uyumu yakalayabilmek için seçtiğiniz damatlığın müstakbel eşinizin gelinliğiyle uyum içerisinde olması gerektiğini bilmelisiniz. Eğer müstakbel eşiniz gösterişli bir prenses model gelinlik giyecekse, tercih etmeniz gereken damatlık modellerinden smokin veya siyah takım elbise olmalıdır. Burada gelinlik ile uyumunuzdan sonra ikinci bir faktör olan düğün mekanını göz önünde bulundurmanız gerektiğini de unutmayın. Örneğin, tarihi bir mekanda yapılacak bir düğünde prenses gelinlik giyen müstakbel eşinize, smokinle eşlik

etmenizi öneriyoruz.

Gelin adayı, denizkızı tipi gelinlik veya bir diğer adıyla balık gelinlik modeli giymeyi tercih etmişse, sizin tercihiniz de vücudunuzu saran slim fit damatlık modellerinden yana olabilir. Böyle bir takımla beraber şık bir papyon takarsanız çok daha uyumlu görünebilirsiniz. Eğer müstakbel eşiniz, vintage ya da bohem tarzda gelinlik giymeyi tercih ettiyse damatlığınızın da aynı tarzda olmasına özen gösterebilirsiniz. Vintage gelinlikle hafif bol kesimi olan bir damatlık takım elbise tercih edebileceğiniz gibi bohem tarzdaki bir gelinlik ile de uyumlu görünebilmek için spor tarzda takım elbiselere yönelebilirsiniz.

Gaziantep’te Damatlık Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Gaziantep’te takım elbise alırken şehrin iklim koşullarını göz önünde bulundurmanızı öneririz. Örneğin Gaziantep’in yazları oldukça sıcak, kışları ise nemli geçer. Bu nedenle yaz aylarında yapılacak düğün davetinde giyeceğiniz damatlık modelinin kumaşına dikkat etmelisiniz. Kalın ve terleten kumaşlar yerine, ince ve rahatsız etmeyecek kumaşlara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Kışları da çok sert geçmediği için orta kalınlıkta bir damatlık takım tercih edebilirsiniz.

Gaziantep’teki damatlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için sayfa üzerinden firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve randevu talep edebileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları