Gaziantep Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Araban
Network
1.000-2.000 TL
1.000 TL'den az
1.000 TL'den az
Araban
Sarar
1.000 TL'den az
Araban
Ramsey
1.000-2.000 TL
Araban
KİP
1.000 TL'den az
Şehitkamil
Bülent Alcan
5.000 TL'den fazla
Araban
Beymen
3.000-4.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık ve Gelinliğin Uyumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mükemmel uyumu yakalayabilmek için seçtiğiniz damatlığın müstakbel eşinizin gelinliğiyle uyum içerisinde olması gerektiğini bilmelisiniz. Eğer müstakbel eşiniz gösterişli bir prenses model gelinlik giyecekse, tercih etmeniz gereken damatlık modellerinden smokin veya siyah takım elbise olmalıdır. Burada gelinlik ile uyumunuzdan sonra ikinci bir faktör olan düğün mekanını göz önünde bulundurmanız gerektiğini de unutmayın. Örneğin, tarihi bir mekanda yapılacak bir düğünde prenses gelinlik giyen müstakbel eşinize, smokinle eşlik

etmenizi öneriyoruz.

Gelin adayı, denizkızı tipi gelinlik veya bir diğer adıyla balık gelinlik modeli giymeyi tercih etmişse, sizin tercihiniz de vücudunuzu saran slim fit damatlık modellerinden yana olabilir. Böyle bir takımla beraber şık bir papyon takarsanız çok daha uyumlu görünebilirsiniz. Eğer müstakbel eşiniz, vintage ya da bohem tarzda gelinlik giymeyi tercih ettiyse damatlığınızın da aynı tarzda olmasına özen gösterebilirsiniz. Vintage gelinlikle hafif bol kesimi olan bir damatlık takım elbise tercih edebileceğiniz gibi bohem tarzdaki bir gelinlik ile de uyumlu görünebilmek için spor tarzda takım elbiselere yönelebilirsiniz.

Gaziantep’te Damatlık Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Gaziantep’te takım elbise alırken şehrin iklim koşullarını göz önünde bulundurmanızı öneririz. Örneğin Gaziantep’in yazları oldukça sıcak, kışları ise nemli geçer. Bu nedenle yaz aylarında yapılacak düğün davetinde giyeceğiniz damatlık modelinin kumaşına dikkat etmelisiniz. Kalın ve terleten kumaşlar yerine, ince ve rahatsız etmeyecek kumaşlara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Kışları da çok sert geçmediği için orta kalınlıkta bir damatlık takım tercih edebilirsiniz.

Gaziantep’teki damatlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için sayfa üzerinden firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve randevu talep edebileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları