Damatlık

Trabzon Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Akçaabat
Wol'K
Akçaabat
Fabrika
2.000 TL'den az
Akçaabat
Ramsey
2.000 TL'den az
Akçaabat
KİP
2.000 TL'den az
Akçaabat
Hatemoğlu
2.000 TL'den az
Akçaabat
Vakko
Akçaabat
Sarar
2.000 TL'den az
Akçaabat
Kiğılı
2.000 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık Ne Zaman Alınmalı?

Damat adayları, genellikle gelinler kadar düğün günü giyecekleri kıyafeti seçme konusunda heyecanlı davranmazlar. Bu nedenle de düğüne çok kısa bir zaman kala damatlık modellerini incelemeye başlarlar. Oysa öncelikle vücut tipi ve varsa kusurlar belirlenmeli ve buna göre en çok yakışacak damatlık takım elbise arayışına girilmelidir. Çünkü düğününüz sizin en özel günlerinizden biridir. Böyle bir günde elbette seçtiğiniz kıyafet de özel olmalı. Eğer size uygun dropta bir damatlık bulmakta zorlanıyorsanız, çok uzun boylu veya geniş omuzlarınız varsa, hazır damat takım elbise almaktansa özel diktirmek daha doğru bir yöntem olabilir. Böylece kıyafetinizin üzerinizde potluk yapması gibi sorunların önüne geçmiş olursunuz. Eğer özel dikim takım elbise düşünüyorsanız, bu durumda düğününüzden 3-4 ay önce araştırmalara başlamalısınız. Özel butikler, önemli markalar ya da kişiye özel dikim yapan mağazalar size bu konuda destek olacaktır.

Damatlık Takım Elbise Hangi Renk Olmalı?

Tercihinizi smokinden yana yapacaksanız renk açısından çok fazla seçeneğinizin olmadığını bilmelisiniz. Genellikle en çok siyah smokin modelleri tercih edilir. Nadir olarak beyaz smokinler de bulunmaktadır. Ancak tercihinizi smokinin ağırlığına yakışan renk olan siyahtan yana yapmanızı öneriyoruz. Damatlığınızın rengi elbette düğünün mekanınıza, mevsime ve düğün konseptinize göre farklılık gösterecektir. Örneğin Trabzon’un hoş kır düğünü mekanlarından birinde evlenecekseniz mavi damatlık giyebilir içine toprak tonlarında bir gömlek tercih edebilirsiniz. Sıcak bir yaz ayında kumsalda evlenecekseniz buz mavisi damatlık sizin için ideal olabilir.

Trabzon’daki damatlık ve smokin fiyatları ile ilgili fikir edinmek istiyorsanız, bulunduğunuz sayfada takım elbisenizi alabileceğinizi mağazaları listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları