Muğla Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

En iyi Muğla damatlık mağazaları Düğün.com'da buluştu. Damatlık nereden alnır diye telaşlanma, firmaları incele, damatlık modellerine bak, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Mevsime Göre Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı?

Damatlık alışverişinizi yaparken, seçiminizi etkileyecek pek çok farklı unsur vardır. Bu unsurlardan biri de düğünüzü yapacağınız mevsimdir. Muğla gibi Akdeniz ikliminin hakim olduğu ve yazların oldukça sıcak geçtiği bir ilde düğün yapacaksanız, damatlık takım elbisenizin rengini ve kullanılan kumaşı seçerken, hava koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer bir kış düğünü yapacaksanız, bu mevsime damatlık modelleri arasından en çok koyu renk olanlar yakışır. Klasikten şaşmayan kış damatlarına siyah damat takım elbise modellerini öneriyoruz. Ancak bilmelisiniz ki doğru seçilirse bordo ya da lacivert damatlık modelleri ile de mükemmel görünebilirsiniz.

Kışın evlenecek damat adaylarının takım elbiselerini seçerken, sıcak tutacak tüvit, yün, pamuklu gibi kumaşları tercih etmelerini öneriyorum. Özellikle kışın bir çiftlik evinde rustik tarzda bir düğün yapacak damat adaylarına ekose desenli tüvit kumaştan hazırlanan takım elbiselerini denemelerini tavsiye ediyorum. Yaz damatları için de önerilerim var: Örneğin ılık ılık rüzgarın estiği bir yaz akşamı havuz başı bir davet alanında evlenecekseniz ve çok resmi bir davet vermiyorsanız, keten kumaştan hazırlanan mavi damatlık modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer kumsal düğünü yapacaksanız da ince pamuklu bir kumaştan buz mavisi damatlık ile harika görüneceğinize hiç kuşku yok. Fiziğiniz uygunsa böyle bir düğünde slim fit damatlık modellerini denemenizi öneririz.

Muğla’da damatlık fiyatları ile ilgili fikir sahibi olmak istiyorsanız, şehrinizdeki firmaların listelendiği bu sayfa aracılığı ile bunu yapabilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi de unutmayın.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları