Damatlık

Kayseri Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Akkışla
Sarar
2.000 TL'den az
Akkışla
Ramsey
2.000 TL'den az
Akkışla
Kip
2.000 TL'den az
Melikgazi
Piserro
Akkışla
Kiğılı
2.000 TL'den az
Akkışla
Hatemoğlu
2.000 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık ve Gelinliğin Uyumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir düğünün iki asli unsuru olan gelin ile damadın birbiri ile uyumlu olması beklenir. Böylece aradaki ahenk yakalanarak, davetlilerinizin gözünde birbirinize daha çok yakıştırılırsınız. Peki bunun için ne yapmalısınız? İlk önerimiz, tarzlarınızın birbiri ile uyumlu olmasıdır. Yani, Kayseri’de şık bir otelin görkemli bir balo salonunda evlenecekseniz ve müstakbel eşiniz gösterişli bir prenses kesim gelinlik tercih ettiyse, sizin de damat adayı olarak mekanın ve gelinin gölgesinde kalmamanız gerekir. Bu durumda siz de damatlık seçiminizi, siyah smokinden yana yapabilirsiniz. Eğer çok da resmi olmayan, bir sosyal tesis düğünü yapacaksanız ve gelin adayının kıyafeti fazla taşlı ve görkemli değilse, size yakışan renklerde bir damatlık takım elbise tercih edebilirsiniz. Kışın evlenecekseniz siyah, bordo veya lacivert damatlık modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Gelin ile damat arasındaki uyumu arttıracak bir diğer unsur da aksesuarlardır. Örneğin gelin buketindeki çiçeklerden hazırlanmış damat yaka çiçekleri ile mükemmel ve hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Düğün mekanı ve gelinlik ile uyumun yakalanmasının yanı sıra elbette hiçbir zaman atlamamanız gereken en önemli konu, kendi vücudunuza yakışan modellere yönelmek olmalıdır. Örneğin atletik bir vücudunuz varsa slim fit damatlık modelleri ya da yelekli damatlıklar size çok yakışacaktır.

Kayseri’de damatlık fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, damatlık satışında bulunan firmaları listeleyebildiğiniz bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Kriterlerinize göre filtreleme yapabilir, beğendiğiniz firmaların profil sayfalarını detaylı inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları