Damatlık

Erzurum Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Yakutiye Kiğılı

2.000 TL'den az

Merkez Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Erzurum’da Damatlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erzurum’da damatlık seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey düğün mevsiminizdir. Erzurum’un, kışların oldukça sert geçtiği ve yoğun kar yağışının görüldüğü bir şehrimiz olduğu unutmayın. Bu nedenle kış aylarında planlanan bir düğün için, kalın kumaşlı damatlık modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Özellikle kadife takım elbise seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Erzurum’un yaz aylarında sıcak ve kurak iklimini göz önünde bulundurarak ince kumaşlı, açık renk damatlık tercihinde bulunabilir, kumaş seçiminizi terletmeyecek olanlardan yana yapabilirsiniz. Ayrıca damatlık kumaşının kaliteli olmasına dikkat etmeniz, çok daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Damatlık Fiyatları Neye Göre Değişir?

Damatlık takım elbise seçiminizi etkileyen en önemli etken bütçenizdir. Peki, takım elbise damatlık modellerinin fiyatlarına etki eden unsurlar nelerdir? İlk olarak damatlığınızın kumaş kalitesidir. Eğer yüksek kaliteli bir takım istiyorsanız merinos, angora, kaşmir ya da ipek yün gibi kumaşları tercih edebilirsiniz. Fiyata etki eden bir diğer faktör, dikişlerdir. Düzgün dikişlere sahip olmayan bir takım elbise ne kadar iyi bir kumaşa sahip olursa olsun ucuz bir görünümü olacaktır. Bu nedenle kaliteli dikişi olan damatlık modelleri tercih etmenizi öneririz. Özel tasarım damatlıklar da fiyatı değiştiren etmenlerdendir.

Erzurum’da damatlık firması araştırırken şehrinizin mevsimsel koşullarını ve takım elbisenizin kalitesini göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. İncelediğiniz ve beğendiğiniz firmalardan tek tıkla randevu talep edebileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları