Damatlık

Samsun Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Alaçam Süvari

İlkadım Ramsey

İlkadım Jakamen

2.000 TL'den az

Alaçam Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sezona ve Mevsime Göre Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı?

Seçeceğiniz damatlık, evlendiğiniz mevsime göre pek çok farklılıklar gösterecektir. Düğününüz ılıman iklime sahip bir şehir olan Samsun’da gerçekleşecekse ve bir yaz düğünü yapacaksanız, ince kumaşlı damatlık modellerine yoğunlaşmalısınız. Damatlık takım elbise seçerken, pamuklu, yünlü ve ipek kumaşlar doğru bir tercih olacaktır. Ağırlığının yüzde 30’u kadar nem tutabildiği için özellikle merinos, kaşmir ve angora tipi yün kumaşlar hem çok sağlıklı hem de çok dayanıklıdır. Ayrıca kolay kolay kırışıklık da yapmaz. Yine yaz aylarında özellikle kır ya da kumsal düğünü yapacaksanız mavi damatlık modellerini mutlaka denemelisiniz. Özellikle buz mavisi damatlıklar ile hem canlı hem dinamik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Eğer havaların nasıl gideceğinden emin olamayacağınız bir bahar günü evlenecekseniz, yelekli damatlık modelleri sizin için çok uygun bir seçenek olabilir.

Kışın evlenecek damat adaylarının daha koyu renk damat takım elbiselerine yönelmelerini öneriyoruz. Özellikle siyah, lacivert, bordo damatlık modelleri bu aylarda evlenecek damat adayları tarafından en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

Damatlığınızı Samsun’da hizmet veren mağazalardan almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Bulunduğunuz sayfa aracılığı ile firmaları kolayca kriterlerinize göre filtreleyerek listeleyebilir, dilediklerinizin profil sayfalarını oturduğunuz yerden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Damatlık fiyatları ve smokin fiyatlarına ilişkin fikir sahibi olmak için beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları