Nehir Gelinlik

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Nehir Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nehir Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nehir Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nehir Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Nehir Gelinlik Hakkında

Ömrünüz boyunca mutlulukla hatırlayacağınız o özel gün için nasıl bir gelinlik hayal ediyorsunuz? Nehir Gelinlik olarak size bu konuda destek olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Modaevimizdeki her gelinlik sizi büyüleyecek, emin olabilirsiniz.

Yıllardır Mersin’in Tarsus ilçesinde faaliyet gösteriyor, gelin adaylarımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz. İlk günden beri memnuniyetlerine hitap ediyor, istek ve beklentilerini ön planda tutuyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediklerini, tarzlarını, zevklerini, düğün mekanlarını ve düğün konseptlerini öğrenerek çok daha doğru modeller önermeyi amaçlıyoruz. Bugünün sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor, en az sizin kadar önem vererek her detayın üstünde titizlikle duruyoruz.

Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli pek çok gelinliği modaevimizde bulabileceğiniz gibi en yeni trendleri ve son yıllarda en çok tercih edilen trend modelleri de tercih edebiliyorsunuz. Her tarza, her vücut tipine ve her bütçeye uyan çeşitliliğimiz sayesinde Mersin’de sıklıkla tercih edilen bir modaevi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendimizi her geçen gün daha da geliştirerek mevcut konumumuzu korumayı ve daha da iyi yerlere gelmeyi hedefliyoruz.

Yalnızca düğününüz için değil, söz ve nişan, kına gecesi, mezuniyet ya da doğum günü gibi özel günlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Farklı modellerimiz ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağımızdan eminiz.

Tarsus gelinlikçilerinden farklılaştığımız en önemli özellik ise farklı tarzlara ve gelinlik modellerine hitap eden pek çok gelin başı aksesuarlarını sunabiliyor olmamız! Yalnızca gelinliklerde de değil, kınalık, abiye ve kaftan için de uygun detayları bulabiliyorsunuz. Nasıl bir gelin olmak isterseniz, Nehir Gelinlik ile bu hayaliniz gerçeğe dönüşecek!

Eğer gelinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve bu özel güne Nehir Gelinlik ile hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mersin’de kalitenin ve uygun fiyatın tek adresinde görüşmek dileğiyle!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Barbaros Mah. Kırgızistan Cad. No:10 Tarsus/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.