Cansu Akgün Modaevi

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Cansu Akgün Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cansu Akgün Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Cansu Akgün Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Cansu Akgün Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Cansu Akgün Modaevi Hakkında

Kendinizi düğününüzde nasıl hayal ediyorsanız, Cansu Akgün Modaevi’nden o gelin olarak çıkmaya hazır mısınız? Bilgi birikimlerimiz, geniş gelinlik yelpazemiz ve memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız ile bugünlerinizi kusursuza dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Mersin’in Akdeniz ilçesinde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri sektörün en iyi gelinlikçileri arasında yer almayı amaçlıyoruz. Kısa zaman içinde edindiğimiz deneyimler ve işimize gösterdiğimiz saygının kazandırmış olduğu faydalar, bizi bu yolda amaçlarımıza götürdü. Gelinlerimizin mutluluğuna şahit olmak işimize daha da sıkı bağlanıyor, neden bu sektörde olduğumuzu bir kez daha anlıyoruz. Samimiyeti ön planda tutuyor, istek ve ihtiyaçlarınızı tüm içtenliğimizle dinliyoruz. Mersin modaevleri arasından bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Biraz da modaevimizden bahsetmek istiyoruz. Kapımızdan girdiğiniz anda modern ve şıklığı hissediyorsunuz. Özenle dizayn ettiğimiz modaevimizde her detay konforunuz için düşünüldü. Rahat ve dikkat çekici koltuklarda sevdikleriniz sizin LED ışıklarımızın altında kusursuz bir geline dönüşmenizi izleyebiliyorlar. Prova odalarımızda bulunan perdeler koltuklarımız ile aynı renkte tercih edildi. Provalarınızı bu geniş alanımızda rahatlıkla gerçekleştiriyor, vücut ölçülerinizi alırken hiçbir zorluk yaşamıyoruz. Tüm gelinliklerimizi ana salonumuzda sergiliyor, gözünüze çarpan bir gelinlik olursa anında çıkarabiliyoruz. Aynı zamanda raflarımızda gelinliğin yanında kullanılan gelin buketi ve duvak gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Zamanlama konusundaki titizliğimize bir parantez açmak istiyoruz. Gelinliğinizin tüm işlemlerini bitirip size teslim etme tarihini birlikte planlıyor, teslim için de bu tarihi hiçbir şekilde geçirmiyoruz. Uzun zamandır profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Bize güvenebilirsiniz!

Eğer siz de Cansu Akgün Modaevi gelinlikleriyle düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.