Cansu Akgün Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Kevser Moda Evi
25 1

Merkez

Kevser Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kendinizi düğününüzde nasıl hayal ediyorsanız, Cansu Akgün Modaevi’nden o gelin olarak çıkmaya hazır mısınız? Bilgi birikimlerimiz, geniş gelinlik yelpazemiz ve memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız ile bugünlerinizi kusursuza dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Mersin’in Akdeniz ilçesinde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri sektörün en iyi gelinlikçileri arasında yer almayı amaçlıyoruz. Kısa zaman içinde edindiğimiz deneyimler ve işimize gösterdiğimiz saygının kazandırmış olduğu faydalar, bizi bu yolda amaçlarımıza götürdü. Gelinlerimizin mutluluğuna şahit olmak işimize daha da sıkı bağlanıyor, neden bu sektörde olduğumuzu bir kez daha anlıyoruz. Samimiyeti ön planda tutuyor, istek ve ihtiyaçlarınızı tüm içtenliğimizle dinliyoruz. Mersin modaevleri arasından bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Biraz da modaevimizden bahsetmek istiyoruz. Kapımızdan girdiğiniz anda modern ve şıklığı hissediyorsunuz. Özenle dizayn ettiğimiz modaevimizde her detay konforunuz için düşünüldü. Rahat ve dikkat çekici koltuklarda sevdikleriniz sizin LED ışıklarımızın altında kusursuz bir geline dönüşmenizi izleyebiliyorlar. Prova odalarımızda bulunan perdeler koltuklarımız ile aynı renkte tercih edildi. Provalarınızı bu geniş alanımızda rahatlıkla gerçekleştiriyor, vücut ölçülerinizi alırken hiçbir zorluk yaşamıyoruz. Tüm gelinliklerimizi ana salonumuzda sergiliyor, gözünüze çarpan bir gelinlik olursa anında çıkarabiliyoruz. Aynı zamanda raflarımızda gelinliğin yanında kullanılan gelin buketi ve duvak gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Zamanlama konusundaki titizliğimize bir parantez açmak istiyoruz. Gelinliğinizin tüm işlemlerini bitirip size teslim etme tarihini birlikte planlıyor, teslim için de bu tarihi hiçbir şekilde geçirmiyoruz. Uzun zamandır profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Bize güvenebilirsiniz!

Eğer siz de Cansu Akgün Modaevi gelinlikleriyle düğününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Cansu Akgün

  • Adres: Mahmudiye, 108. Cd. No:4/B, 33070 Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.