Hakan Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bozyazı, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak, Gelin buketi, Eldiven

Önerilen Firmalar

Kevser Moda Evi
25 1

Merkez

Kevser Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Sektördeki deneyimimiz on yılı aşkın olsa da üç yılı aşkın süredir Hakan Gelinlik olarak hizmet veriyoruz. Gerek kalitemiz gerek fark yaratan tasarımlarımızla diğer Mersin gelinlik firmalarından kolaylıkla ayrılıyoruz. Şimdi de sizin en özel gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde mutluluğa eve demeniz için sizi Hakan Gelinlik’e davet ediyoruz.

Alanında uzman modacılarımızla gelinliklerimizi büyük bir özenle ve aşkla hazırlıyoruz. Birbirinden güzel gelinliklerimizi ister özel dikim olarak sahip olabilir isterseniz de hazır modellerimiz arasından seçebilirsiniz. Ayrıca gelinliklerimizi çok avantajlı fiyatlarla kiralama olanağınız da bulunuyor.

Hayalinizdeki gelinliği hazır modellerimiz arasından bulmayı düşünüyorsanız öncelikle her tarza, her vücut yapısına ve her düğün mekanına uygun gelinlikle hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Her bir özgün tasarımlardan oluşan gelinliklerimiz arasında size en uygun modeli bulma noktasında kararsızlık yaşarsanız profesyonel ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Gelinliğinizi seçerken vücut yapınızdan, düğün konseptinize kadar pek çok faktöre dikkat ediyor, mağazamızdan hayalinizdeki gelinlikle birlikte ayrılmanızı sağlıyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizde ise hazırlıklarınıza hayalinizdeki gelinliği tüm detaylarıyla öğrenerek başlıyoruz. Kumaş seçiminden tek bir işlemesine kadar büyük bir titizlikle hareket ediyor, hayalinizdeki gelinliği tam olarak gerçeğe dönüştürene kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Gelinliğinizi birkaç prova içinde üzerinizde kusursuz duracak şekilde hazırlıyoruz ve beklentilerinizin çok ötesinde bir güzellikle size teslim ediyoruz.

Mağazamızda gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak gelin çiçeğinizi ve tacınızı da temin edebiliyorsunuz. Çeşit çeşit gelin çiçeklerimiz ve taçlarımızla düğün gününüzde bir bütün olarak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Hakan Gelinlik Mersin gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel modacılarımız ve fark yaratan tasarımlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Hakan Şen

  • Adres: Merkez Mah Atatürk Cad Merkez İş Hanı No :26 Bozyazı/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.