Gülşen Kuaför ve Gelinlik

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Gülşen Kuaför ve Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gülşen Kuaför ve Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gülşen Kuaför ve Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gülşen Kuaför ve Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Gülşen Kuaför ve Gelinlik Hakkında

Gelinliğiniz sevdiğiniz kişiyle aşkınızın hikayesini anlatan en değerli elbisenizdir. Böylesine değerli olan gelinliğinizin her detayıyla kusursuz ve özel olmasını istiyorsanız sizi Gülşen Gelinlik’e davet ediyoruz.

Gülşen gelinlik olarak alanında uzman modacılarımızla size her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için gelinliklerimizin her birinde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz.

İçinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Alanında uzman modacılarımızla sıra dışı çizgileri kullanarak, özgün gelinlik modelleri hazırlıyoruz. Modacılarımızla gelinlik sektöründeki son trendleri yakından takip ediyor, son moda gelinliklerimizle hizmet veriyoruz.

Hazır model gelinliklerimiz arasından bir seçim yapmayı düşünürseniz, öncelikle her tarza, her vücut tipine, her düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her gelini mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte, mutlu bir şekilde uğurluyoruz. Helenistik tarzdaki uçuş uçuş şifon gelinliklerden, daha nostaljik bir havaya sahip dantel işlemeli gelinliklere kadar oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizin her birinde modelin güzelliğini usta el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizin her bir dikişinden, işlemesine kadar çok büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizden de bahsedecek olursak, alanında uzman modacılarımızla gelinliğinizin her detayıyla içinize sinmesi için özenle çalışıyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelinliği detaylarıyla öğreniyoruz, ardından hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için dikime başlıyoruz.

Düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak gelin saçı ve makyajı hizmeti de sunuyoruz. Yaptığımız profesyonel işlemlerle düğün gününüzde sizi bir bütün olarak kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Siz de düğün gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde bir ömür mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanındaki formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Gülşen Kuaför ve Gelinlik Mersin gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.