Adile Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
30 1

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüze dair her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilenen bir gelin adayı mısınız? İçinize sinen bir gelinlik modelini uzun zamandır arıyor ancak doğru yerle henüz karşılaştığınıza inanmıyorsanız Mersin’de bulunan Adile Kuaför & Gelinlik içerisinde size hem gelinlik hem de saç ve makyaj tasarımı hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı iyi analiz ediyor ve kişiye özel yaklaşımımızla beklentilerinizi karşılıyoruz.

Adile Gelinlik markası altında uzun zamandır pek çok gelin adayına büyük bir mutlulukla hizmet veriyoruz. En kaliteli kumaşları, özel el işçiliğimizle bir araya getirerek estetik güzelliğin ön plana çıktığı ilgi çeken modeller tasarlıyoruz. Alanında uzman kişilerle birlikte çalışarak sizi memnun edecek sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlenceleri çok sevmemizin bir sonucu olarak özel günler için gelinlik ve abiye tasarımlarımıza ek olarak kuaförlük hizmeti de veriyoruz. Önce gelinliğinizi seçiyor ardından nasıl görünmek istediğinize karar vererek sizi kuaför salonumuza yönlendiriyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek aklınızdaki gelinlik modelini öğreniyoruz. Modaevimiz içerisinde bulunan hazır modellerden ve daha önce yaptığımız özel tasarım örneklerinden size bahsederek çalışmalarımıza dair fikir sahibi olmanızı istiyoruz. Düğün mekanınızı ve konseptinizi öğrenerek tecrübelerimiz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Danteller, transparan kollar ve gövdeler, işlemeli kuyruklar, tesettür modellerimizle istediğiniz tüm tarzları bulabilirsiniz. Gelinliğinizi tasarlarken duvağınızı da aynı zaman diliminde istediğiniz modelde hazırlıyoruz. Farklı renk kumaşlar kullanarak kına geceleri için kaftan, nişan ve söz gibi törenleriniz için de abiye hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Mersin gelinlik mağazaları arasında başarısından söz ettiren modaevimizin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde dolurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İhsaniye, Zeytinlibahçe Cd. No:41, 33070 Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!