Adile Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Kevser Moda Evi
25 1

Merkez

Kevser Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüze dair her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilenen bir gelin adayı mısınız? İçinize sinen bir gelinlik modelini uzun zamandır arıyor ancak doğru yerle henüz karşılaştığınıza inanmıyorsanız Mersin’de bulunan Adile Kuaför & Gelinlik içerisinde size hem gelinlik hem de saç ve makyaj tasarımı hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı iyi analiz ediyor ve kişiye özel yaklaşımımızla beklentilerinizi karşılıyoruz.

Adile Gelinlik markası altında uzun zamandır pek çok gelin adayına büyük bir mutlulukla hizmet veriyoruz. En kaliteli kumaşları, özel el işçiliğimizle bir araya getirerek estetik güzelliğin ön plana çıktığı ilgi çeken modeller tasarlıyoruz. Alanında uzman kişilerle birlikte çalışarak sizi memnun edecek sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlenceleri çok sevmemizin bir sonucu olarak özel günler için gelinlik ve abiye tasarımlarımıza ek olarak kuaförlük hizmeti de veriyoruz. Önce gelinliğinizi seçiyor ardından nasıl görünmek istediğinize karar vererek sizi kuaför salonumuza yönlendiriyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek aklınızdaki gelinlik modelini öğreniyoruz. Modaevimiz içerisinde bulunan hazır modellerden ve daha önce yaptığımız özel tasarım örneklerinden size bahsederek çalışmalarımıza dair fikir sahibi olmanızı istiyoruz. Düğün mekanınızı ve konseptinizi öğrenerek tecrübelerimiz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Danteller, transparan kollar ve gövdeler, işlemeli kuyruklar, tesettür modellerimizle istediğiniz tüm tarzları bulabilirsiniz. Gelinliğinizi tasarlarken duvağınızı da aynı zaman diliminde istediğiniz modelde hazırlıyoruz. Farklı renk kumaşlar kullanarak kına geceleri için kaftan, nişan ve söz gibi törenleriniz için de abiye hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Mersin gelinlik mağazaları arasında başarısından söz ettiren modaevimizin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde dolurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İhsaniye, Zeytinlibahçe Cd. No:41, 33070 Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.