İncim Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Kevser Moda Evi
25 1

Merkez

Kevser Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğünler, tüm ayrıntıların titizlikle düşünülmesi gereken ve çiftin istek ve hayalleri doğrultusunda gerçekleştirilen özel günlerdir. Bu özel günde hem gelin hem de damat davetlilerinin karşısına çıkar. İşte biz, tam da burada devreye giriyor, sevdiklerinize etkileyici görünmenizi sağlıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Farklı vücut tiplerine, farklı tarzlara ve farklı bütçelere hitap edebiliyoruz. Bu yüzden de bizi tercih eden tüm gelin adaylarımızın memnuniyetlerini de sağlamış oluyoruz. Tüm sevdiklerinizle buluştuğunu düğün gününüzde stilinizi yansıtmak, kendinizi olduğunuz gibi aktarmak isteyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden size en çok uyan gelinlik modeli için birlikte hassas bir çalışma yürütüyoruz.

Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli pek çok gelinliği İncim modaevi Mersin’de bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda en yeni trend ve konseptleri de yakından takip ediyor, son yıllarda en çok tercih edilen modelleri modaevimizde sergiliyoruz.

Hazır modellerin yanı sıra özel dikim gelinlikleri de beğeninize sunmanın sevincini yaşıyoruz. Hayal ettiğiniz ya da üstünüzde olmasını istediğiniz gelinliği bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Bünyemizde bulunan profesyonel tasarımcılar bu özel dikim gelinliklerde isteklerinizi ön planda tutuyorlar. Vücut ölçülerinizi alarak yakası, sırtı, kolları, işlemeleri ve gelinliğin üstündeki pek çok detayı talep ettiğiniz gibi oluşturuyorlar.

Maksimum 3 prova içinde sizi düğününüze hazır hale getiriyoruz. Özellikle düğününüz yaklaştıkça yoğunluğunuzun arttığını tahmin ediyor, bu yüzden prova tarihini tamamen sizin uygunluk durumunuza göre belirlediğimizi belirtmek istiyoruz.

İncim Modaevi olarak Mersin gelinlikçilerinden farklılaştığımız birkaç konu bulunuyor. Bunlardan en önemlisi; Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunmamız! Gelinliklerimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun giyebilme şansına sahipsiniz. Düğününüzde kendinizi daha da özel hissettirecek gelinliklerimiz ile tüm sevdiklerinizi etkileyeceksiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve İncim Modaevi gelinli olmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ceyda Hanım

  • Adres: Siteler Mahallesi 141. Cadde No:145 Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.