Gelinlik Mersin

Zümrüt Wedding

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zümrüt Wedding Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Zümrüt Wedding Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Zümrüt Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Zümrüt Wedding gelinlik fiyatları ne kadar?

Zümrüt Wedding gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Zümrüt Wedding gelinlik teslim süresi ne kadar?

Zümrüt Wedding gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Zümrüt Wedding kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Zümrüt Wedding 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Zümrüt Wedding aksesuar sağlıyor mu?

Zümrüt Wedding, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Zümrüt Wedding düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Zümrüt Wedding düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Zümrüt Wedding pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Zümrüt Wedding pazar günü hizmet vermiyor.

Zümrüt Wedding Hakkında

Hayallerinizi süsleyen özel bir gelinlik modeli olduğunu biliyoruz! Zümrüt Wedding ailesi olarak bizi tercih eden her gelin adayının hayallerini gerçekleştiriyoruz. Tekrarı olmayan düğün günü şıklığını gelinliğinizle tamamlıyoruz. Modacı, tasarımcı ve terzilerimizle göz kamaştırıcı tasarımlar yapmak için aralıksız çalışıyoruz. Mersin’de uzun yıllardır faaliyet gösteren ekibimizle birlikte kaliteli tasarımların ve şıklığın adresi oluyoruz. Şimdi, mağazamızda sizi de görmek için heyecanla bekliyoruz.

Bilmelisiniz ki her zaman isteklerinize odaklanıyoruz. Masallardaki şıklık için gelinlik modelinde tercih ettiğiniz detayları öğreniyor, hemen her tarz ve kesimde gelinlik tasarımları yapabiliyoruz. Bunun için mağazamızda randevu ile çalışıyor, gelin adaylarıyla ön görüşme düzenliyoruz. Her yıl yenisini tasarladığımız kreasyonlarla modanın yakın takipçisi oluyoruz. Bu sayede trendler arasında tasarım çizgisiyle dikkat çeken gelinlik modellerimizden özgürce seçim yapmanızı sağlıyoruz!

Değerli gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var. Arzu ederseniz, vücut ölçülerinize göre kalıp çıkararak özel dikim modeller de tasarlıyoruz. Yani, daima hayal ettiğiniz modeli benzersiz kılmanın bir yolunu buluyoruz! Tasarım gelinliklerde kesim, konsept, tarz ve kumaş seçimlerini birlikte yapabiliyoruz. Tasarımlarda, Zümrüt Modaevi Mersin modellerinin tümünde olduğu gibi birinci sınıf kumaşlar kullanıyoruz. Güpür, dantel, tül ve taş seçimlerinde de aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Göz alıcı şıklığınızı ışıltılı ve zarif bir şekilde tamamlıyoruz.

Gelinlikle şıklığınızı tamamlayan özel aksesuar ve duvaklar da tasarladığımızı söylemiş miydik? Provalı ve provasız gelinlik diken ekibimiz, her özel günde şıklığınız için hizmet veriyor. Abiye, nişanlık ve kaftan tasarımlarıyla da yapıyoruz. Masallardaki düğünün gelini olmaya hazır mısınız?

Zümrüt Wedding Mersin gelinlik modellerini merak ediyorsanız, randevu formunu doldurabilirsiniz. Form aracılığıyla randevu alabilir, fiyat teklifi için model özelinde hizmet verdiğimizi de bilmelisiniz. Randevu almak ve ekibimizle tanışmak için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Kiremithane Mahallesi, 4403. Sok. No:2, 33060 Akdeniz/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.