Zümrüt Wedding

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
111 7 2

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen özel bir gelinlik modeli olduğunu biliyoruz! Zümrüt Wedding ailesi olarak bizi tercih eden her gelin adayının hayallerini gerçekleştiriyoruz. Tekrarı olmayan düğün günü şıklığını gelinliğinizle tamamlıyoruz. Modacı, tasarımcı ve terzilerimizle göz kamaştırıcı tasarımlar yapmak için aralıksız çalışıyoruz. Mersin’de uzun yıllardır faaliyet gösteren ekibimizle birlikte kaliteli tasarımların ve şıklığın adresi oluyoruz. Şimdi, mağazamızda sizi de görmek için heyecanla bekliyoruz.

Bilmelisiniz ki her zaman isteklerinize odaklanıyoruz. Masallardaki şıklık için gelinlik modelinde tercih ettiğiniz detayları öğreniyor, hemen her tarz ve kesimde gelinlik tasarımları yapabiliyoruz. Bunun için mağazamızda randevu ile çalışıyor, gelin adaylarıyla ön görüşme düzenliyoruz. Her yıl yenisini tasarladığımız kreasyonlarla modanın yakın takipçisi oluyoruz. Bu sayede trendler arasında tasarım çizgisiyle dikkat çeken gelinlik modellerimizden özgürce seçim yapmanızı sağlıyoruz!

Değerli gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var. Arzu ederseniz, vücut ölçülerinize göre kalıp çıkararak özel dikim modeller de tasarlıyoruz. Yani, daima hayal ettiğiniz modeli benzersiz kılmanın bir yolunu buluyoruz! Tasarım gelinliklerde kesim, konsept, tarz ve kumaş seçimlerini birlikte yapabiliyoruz. Tasarımlarda, Zümrüt Modaevi Mersin modellerinin tümünde olduğu gibi birinci sınıf kumaşlar kullanıyoruz. Güpür, dantel, tül ve taş seçimlerinde de aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Göz alıcı şıklığınızı ışıltılı ve zarif bir şekilde tamamlıyoruz.

Gelinlikle şıklığınızı tamamlayan özel aksesuar ve duvaklar da tasarladığımızı söylemiş miydik? Provalı ve provasız gelinlik diken ekibimiz, her özel günde şıklığınız için hizmet veriyor. Abiye, nişanlık ve kaftan tasarımlarıyla da yapıyoruz. Masallardaki düğünün gelini olmaya hazır mısınız?

Zümrüt Wedding Mersin gelinlik modellerini merak ediyorsanız, randevu formunu doldurabilirsiniz. Form aracılığıyla randevu alabilir, fiyat teklifi için model özelinde hizmet verdiğimizi de bilmelisiniz. Randevu almak ve ekibimizle tanışmak için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Seyma Vuruskan

  • Adres: Kiremithane Mahallesi, 4403. Sok. No:2, 33060 Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!