Gelinlik

Erdemli Gelinlik Firmaları

10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Erdemli’deki Gelinlik Firmaları

Hayallerinizi süsleyen gelinliği bulabilmek, düğününüzde güzel hissetmeniz ve herkesi büyüleyebilmeniz için oldukça önemli. Erdemli gelinlik firmaları da tam olarak bunu gerçekleştirebilmek için yardımınıza koşuyor. Düğün konseptiniz, beden tipiniz ve bütçeniz ne olursa olsun onlarca seçenek arasından size seslenen gelinliği seçebilir, hatta isterseniz size özel dikim bir elbiseyle bu önemli gününüzde mükemmel hissedebilirsiniz.

Erdemli gelinlikçilerinin ilçe içerisinde birçok mahalleye dağıldığı gözlemleniyor. Firmaların yoğunlaştığı bölgeler ise Merkez ve Arpaçbahşiş Mahallesi oluyor. Mekanların çoğu hafta sonu da hizmet veriyor ancak daha rahat bir deneyim için yoğunluğu az olan hafta içi günlerini tercih edebilirsiniz. Modelleri denemeden önce konseptinizi ve isteklerinizi konuşmak için satış uzmanlarıyla randevular ayarlamak da mümkün.

Gelinliğinize karar verdikten sonra 1 ila 3 prova alınarak her detayın içinize yattığına emin olunuyor, ortalama 4 hafta içerisinde de elbisenize ulaşabiliyorsunuz. Eğer düğün tarihiniz elbisenizi daha erken almanızı gerektiriyorsa, Atatürk Caddesi’ne yönelebilirsiniz; buradaki firmalar gelinlik hazırlık süresini 3 haftaya kadar düşürebiliyor. Ancak özel dikim siparişlerde hazırlık süresi ortalamanın üstüne çıkabiliyor.

Erdemli gelinlikçileri; moda sektöründe yıllarca deneyim kazanmış profesyonel terzilerin, tasarımcıların ve danışmanların hizmetlerini harmanlayarak sizlere sunuyor. Sizin istekleriniz ve kaynaklarınızı bir araya getiren uzmanların dokunuşları, rüyalarınızdaki sonuca rahat şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Gerek özel dikim, gerek hazır modellerdeki geniş model yelpazesi, istediğiniz gelinliği bulabilme konusunda endişelerinizi yok ediyor.

Gelinlik Fiyatları Erdemli’de Nelere Göre Belirleniyor?

  • Erdemli gelinlik fiyatları, Mersin ortalamasında seyrediyor. Geniş fiyat seçenekleri her bütçeye uygun birbirinden güzel gelinlikleri karşınıza çıkarıyor, hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

  • Erdemli kiralık gelinlik fiyatları, satın almaya göre daha hesaplı rakamlardan başlıyor. Bütçeniz kısıtlıysa gelinlik almak yerine kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Firmaların temizliğe verdiği önem sayesinde hijyen konusunda endişelenmenize gerek olmuyor.

  • Firmaların sunduğu hazır modellerin özel tasarımlara göre daha düşük fiyatlardan başladığını görüyoruz. Hazır modeller işinin uzmanı terziler ve stilistler tarafından hazırlanıyor; bu nedenle beğendiğiniz bir model bulacağınıza emin olabilirsiniz.

  • Bütçeniz daha yüksekse özel dikim gelinliklere yönelebilirsiniz. Fazlasıyla emek gerektiren bu gelinlikler daha yüksek fiyatlardan başlıyor ancak her detay tam olarak istediğiniz gibi oluyor.

  • Erdemli’deki gelinlik firmaları yıl içerisinde kampanya ve indirim dönemlerinden yararlanarak istediğiniz gelinliği cep dostu fiyatlarla almanız konusunda yanınızda oluyor. Firmalarla iletişime geçerek özel kampanyaları öğrenebiliyorsunuz.

  • Gelinlikçilerden alacağınız ya da kiralayacağınız aksesuarlar da fiyatların yükselmesine neden olabiliyor. Yararlanmak isteyeceğiniz kuaför hizmetleri de faturanızı arttırabilir.

  • Seçtiğiniz gelinliğin kumaşı ve süslemeleri fiyatı değiştirebilen önemli bir etmen. Işıltılı, boncuk ve taş işlemeli gelinlikler daha çok işçilik gerektiriyor; kenara ayırmanız gereken bütçeyi arttırıyor.

  • Gelinliklerin modelleri, başlangıç fiyatlarını etkiliyor. Tül kullanan sade ve klasik gelinlikler çok daha uygun fiyatlardan başlıyor. Dantelli ve ihtişamlı modellerin fiyatlarının ise daha yüksek olduğunu görüyoruz.

Erdemli’deki Gelinlikçiler Size Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Gelinlik seçme sürecindeki rahatlığınız ve deneyiminiz Erdemli gelinlikçileri için büyük önem taşıyor. Firmalar güler yüzlülüğe ve sağlıklı iletişime çok önem veriyor. En yeni trendlerin heyecanla takip edilmesi de cabası. Türkiye ve dünya modasını takip etmek için fuarlara katılan firmalar, öğrendiklerini sizlere taşıyarak her yıl yenilenen koleksiyonlarını sizlere sunuyor. Zamansız, klasik modeller de kataloglardan düşmüyor.

Eğer gelinliğinizi kiralamak veya hazır model satın almak size göre değilse, Erdemli gelinlik mağazalarının hepsinde bulunan özel dikim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Spesifik zevkleri ve istekleri olan gelinler arasında bu hizmetin revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Bu hizmette uzman terziler vücut ölçülerinizi alarak size özel bir kalıp çıkarıyor, çizim ve dikim aşamalarında da sizinle iletişim halinde kalıyor.

Gelinlik, düğün sürecinizde giyeceğiniz tek özel elbise değil. Bu nedenle Erdemli gelinlik kiralama firmalarının birçoğu abiye, nişanlık, bindallı ve kaftanları da kullanımınıza sunuyor. Birçok model ve renk arasından seçim yapabileceğiniz abiyeler için Selahattin Çakmakoğlu Caddesi’ne uğramanızı öneriyoruz. Nişan ve düğün sürecinizde kullanacağınız ayakkabı, duvak ve yelpaze benzeri aksesuarları da elbisenize uygun olarak seçebiliyorsunuz.

Kuaför hizmetleri, Mersin gelinlik firmaları arasında Erdemli’deki gelinlikçileri öne çıkarıyor. Gelinliğinize uygun olarak yaptıracağınız saç ve makyajınız sayesinde görüntünüzün bütünlüğü bozulmuyor ve aksesuarların da yardımıyla tam bir uyum yakalayabiliyorsunuz. Firmalarda görev alan uzmanlar, seçtiğiniz gelinlik için en uygun saç modelini size öneriyor; bu sayede elbiseniz veya saçınız görüntünüzün dengesini bozmuyor.

Farklı Düğün Tiplerinde Giyilecek Gelinlik Modelleri

Her farklı düğün mekanı gelinlik modelleri ve malzemeleri için farklı gereklilikler oluşturuyor. Seçim konusunda en özgür olduğunuz mekanlar kapalı salonlar ve oteller. Bu görkemli salonların içerisinde hareket etmek rahat olduğundan uzun kuyruklu, kabarık ve romantik modelleri tercih etmek konusunda rahat davranabilirsiniz. Dekorasyonların ihtişamı arasında kaybolmamak için parlak taşlar ve dekolte detayları tercih edebilirsiniz.

Tekne ve kır düğünlerinde hareket edebilmek yeni bir önem kazanıyor. Gelinliğinizi kirletmemek ve eteğinize takılmamak için bilekte biten veya mini/midi modelleri tercih edebilirsiniz. Eteği çıkarılabilen ve iki parça modeller de bu tip düğünlerde oldukça popüler. Şifon ve tül gibi uçuşan kumaşlar; bohem ve vintage tarzlar açık alanlar için ilk tercihlerden.

Erdemli, konumu nedeniyle yaz mevsiminde oldukça yüksek sıcaklıklar ve nem görebiliyor. Yaz düğünü yapmak ancak terlemek istemeyenler için birçok model Erdemli’de hazır bulunuyor. Vücudunuzun beğendiğiniz bölgelerini ortaya çıkaran panelli gelinlikler aynı zamanda sıcaklamanızı da engelliyor. Eğer düğününüz kışın gerçekleşecekse de yüksek yakalı, dantel işlemeli uzun kolları olan modeller tercih edilebilir.

Farklı bir tarzınız varsa ve bunu ortaya koymak istiyorsanız, normun dışında olan gotik veya hippi tarzındaki gelinlikleri gözden geçirebilirsiniz. Tül pelerinler, siyah dantel detayları ve kabarık eteklerle öne çıkan gotik konsepti son yıllarda oldukça sık görülüyor. Hippi tarz gelinlikler de salaş ve doğal kesimleri, hatta bazı modellerdeki püskül detayları ile herkesin ilgisini çekiyor.