Peri Gelinlik

E-posta Gönder

 • Erdemli, Mersin.

Peri Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Peri Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Peri Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Peri Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Peri Gelinlik Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde, tekrarı yaşanmayacak ancak aslı da zaten hiç unutulmayacak o günde bir peri kızı gibi görünmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Peri Gelinlik Erdemli’de sizi bekliyor. Bizi tanımak, ne gibi hizmetler sunduğumuzu öğrenmek ve hayallerinizdeki gelinlikle sizi kavuşturmak için neler yapabiliriz öğrenmek isterseniz metnin devamında size kendimizden bahsedeceğiz.

Peri Gelinlik olarak Mersin’in Erdemli ilçesinde bulunuyoruz ve uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Her bütçeye, zevke, tarza ve bedene sahip gelin adayları için çok geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Vizyon sahibi bir bakış açısıyla dünya modasını ve Türkiye’deki gelişmeleri takip ediyor, yenilikleri kısa sürede kendi tarzımızla harmanlayabiliyoruz. Tasarımlarımızla Türkiye çapındaki fuarlara katılıyor, tarzımızı ve kalitemizi daha büyük kitlelere kanıtlayabiliyoruz.

Modaevimizde gelinlikler başta olmak üzere; söz elbiseleri, nişanlıklar, kına gecesi için kınalık, bindallı ve kaftanlar gibi özel gün kostümleri tasarlayabiliyoruz. Açık veya tesettür fark etmeksizin her tarza uygun hizmet verebiliyoruz. Her yıl kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar ortaya çıkarıyoruz. Mağazamızda hem bunları hem de dünyaca ünlü markaların veya Türkiye’deki en iyi modacıların koleksiyonlarına yer veriyoruz. Her model ve kesimden hazır kostümlerimizden dilediğini seçebilecek olan gelinlerimiz mağazaya gelip deneme yaparak kararlarını verebiliyor.

Ayrıca kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz elbette. Gelin adayımızın tarzına, vücut tipine ve ölçülerine göre gelinliğini çiziyor, en kaliteli kumaş ve danteller kullanarak el işçiliği ile dikiyoruz. Sadece birkaç provada hazır.

Peri Estetik olarak bilinen kuaförlük hizmetlerimiz de bulunduğu için gelin adaylarımızın hem gelinlik ve kınalıklarını tasarlayabiliyor hem de gelin saçı ve makyajlarını yapabiliyoruz. Dönem dönem kampanyalar ve indirimler yaparak çok daha uygun fiyatla en kaliteli hizmeti tek elden verebiliyoruz.

Peri Estetik ve Peri Moda Evi Mersin’de sizi bekliyor, kusursuz bir düğün günü için bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sabahattin Çakmakoğlu Cd. No:26, 33730 Arpaçbahşiş/Erdemli/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.