Peri Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Erdemli, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
30 1

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde, tekrarı yaşanmayacak ancak aslı da zaten hiç unutulmayacak o günde bir peri kızı gibi görünmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Peri Gelinlik Erdemli’de sizi bekliyor. Bizi tanımak, ne gibi hizmetler sunduğumuzu öğrenmek ve hayallerinizdeki gelinlikle sizi kavuşturmak için neler yapabiliriz öğrenmek isterseniz metnin devamında size kendimizden bahsedeceğiz.

Peri Gelinlik olarak Mersin’in Erdemli ilçesinde bulunuyoruz ve uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Her bütçeye, zevke, tarza ve bedene sahip gelin adayları için çok geniş yelpazede bir hizmet sunuyoruz. Vizyon sahibi bir bakış açısıyla dünya modasını ve Türkiye’deki gelişmeleri takip ediyor, yenilikleri kısa sürede kendi tarzımızla harmanlayabiliyoruz. Tasarımlarımızla Türkiye çapındaki fuarlara katılıyor, tarzımızı ve kalitemizi daha büyük kitlelere kanıtlayabiliyoruz.

Modaevimizde gelinlikler başta olmak üzere; söz elbiseleri, nişanlıklar, kına gecesi için kınalık, bindallı ve kaftanlar gibi özel gün kostümleri tasarlayabiliyoruz. Açık veya tesettür fark etmeksizin her tarza uygun hizmet verebiliyoruz. Her yıl kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar ortaya çıkarıyoruz. Mağazamızda hem bunları hem de dünyaca ünlü markaların veya Türkiye’deki en iyi modacıların koleksiyonlarına yer veriyoruz. Her model ve kesimden hazır kostümlerimizden dilediğini seçebilecek olan gelinlerimiz mağazaya gelip deneme yaparak kararlarını verebiliyor.

Ayrıca kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz elbette. Gelin adayımızın tarzına, vücut tipine ve ölçülerine göre gelinliğini çiziyor, en kaliteli kumaş ve danteller kullanarak el işçiliği ile dikiyoruz. Sadece birkaç provada hazır.

Peri Estetik olarak bilinen kuaförlük hizmetlerimiz de bulunduğu için gelin adaylarımızın hem gelinlik ve kınalıklarını tasarlayabiliyor hem de gelin saçı ve makyajlarını yapabiliyoruz. Dönem dönem kampanyalar ve indirimler yaparak çok daha uygun fiyatla en kaliteli hizmeti tek elden verebiliyoruz.

Peri Estetik ve Peri Moda Evi Mersin’de sizi bekliyor, kusursuz bir düğün günü için bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu kullanarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tuğba Köprücü

  • Adres: Sabahattin Çakmakoğlu Cd. No:26, 33730 Arpaçbahşiş/Erdemli/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!