Parıltı Moda Evi

E-posta Gönder

 • Erdemli, Mersin.

Parıltı Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Parıltı Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Parıltı Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Parıltı Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Parıltı Moda Evi Hakkında

Hayalini kurduğunuz, günler belki haftalardır düşlediğiniz o gelinliğe kavuşabilmek istemez misiniz? Bunun için kendinizi yılların tecrübesi ve modaya dair bilgi birikimine sahip bir markaya emanet etmelisiniz. Parıltı Moda ve Dikimevi olarak biz bunun için varız ve sizin de gelinliğini tasarlamayı çok isteriz.

Mucizenin gerçekleştiği yer olan mağazamız bulunduğu konum itibariyle Erdemli gelinlikçileri arasında yer alıyor. Fakat sadece ilçemizden değil tüm Mersin’den konuklarımızı ağırlıyor ve her tarza hitap edebiliyoruz. Burada yıllardır moda sektöründe olup da yıllarca deneyim elde etmiş profesyonellerden oluşan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Aramızda terziler, makineciler, tasarımcılar ve satış danışmanları bulunuyor ve hepsi de işlerini güler yüzle severek yapıyorlar.

Eğer gelinimiz hazır bir model tercih edecekse ona her yıl yenilenen kreasyonlarımızdan en moda seçenekleri sunuyor, istek ve beklentilerini bize anlattığında önerilerde de bulunabiliyoruz. Her kesimden, tarzdan, modelden ve beden ölçüsünden pek çok alternatifimiz olduğu için gelinliklerimiz genellikle birkaç denemeden sonra aradıklarını rahatlıkla bulabiliyorlar. Ancak elbette ki modellerden herhangi biri içine sinmeyen veya baştan beri kafasında özel bir gelinlik giymek olan gelinlerimiz de olabiliyor. Onlar için de bir çaremiz tabii ki mevcut.

Gelinlerimize onlara özel olarak çizilip dizayn edilmiş, sonra en kaliteli kumaş ve danteller kullanılarak özenli el işçiliğiyle dikilmiş gelinliklere bizimle kavuşuyorlar. Tasarımcılarımız gelin adayının isteklerini, vücut tipini, vücut ölçülerini ve diledikleri kesimi öğrenerek çizim yapıyorlar. Ayrıca gelinlik haricinde diğer özel günleri için de gelinlerimizin yanındayız. Nişan törenleri, isteme ve söz merasimleri ile kına geceleri için de mağazamızı tercih edip aradıklarını bulabiliyorlar. Her biri özel abiye, nişanlık, bindallı, gelinlik ve kaftanlarımızı beğeneceğinizden çok eminiz.

Mersin gelinlik firmaları arasında sizi en iyi anlayacak olan modaevimize gelin ve hayalinizdeki kostüme sahip olun. Parıltı Modaevi olarak bize ulaşmak veya randevu almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Kazım Karabekir Cad.No:66/D Erdemli/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.