Derin's Bridal

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
30 2

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Küçük bir mağazada Derin's Bridal markasını yarattık. Tasarladığımız gelinlikler sayesinde hem gelin adaylarımızın hem de kendi hayallerimizi gerçekleştirdik. Hatta kısa bir süre sonra Mersin’de modanın öncü markaları arasında anılmaya başladık. 2016 yılında yenilediğimiz mağazamız, konseptimiz ve genişleyen hizmet skalamızla; abiye, nişanlık ve kaftan tasarımına da geçtik. İlk önceliğimiz her zaman en güzel giysiniz gelinlik olsa da hafızalarda iz bırakacak modellerle modern çizgimizde tasarımlar yapmaya devam ediyoruz. Yoksa sıradaki gelinimiz siz misiniz?

Randevu alarak hemen mağazamızda hayalinizdeki modeli profesyonel tasarımcılarımıza anlatmaya ne dersiniz? Sizi anlayarak istediğiniz modeli vücut proporsiyonunuza göre uyarlayabilecek uzman bir ekibimiz var. Tasarımcılarımız kadar yetenekli terzi ve modacılarımızla hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Hayalinizi süsleyen gelinlik modeli için vücut ölçülerinizi alıyoruz. Kalıp çıkarıyor ve seçtiğiniz kumaşlarla dikime başlıyoruz. Kusursuz dikiş, kaliteli işçilik ve vücudunuza tam oturan gelinlik için 1 ila 3 prova süresinde hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Bu arada özel dikim yerine, her sezon yenilediğimiz kreasyonlarımız ve hazır modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Kumaş seçiminden de kısaca bahsetmek isteriz! Çünkü gelinliği en çok belli eden kumaşıdır. Kalitesi, modele uygunluğu ve rengi düğün şıklığınızı tamamlayan önemli detaylardan! Güpür, dantel, taç ve işlemeler özelinde de konuşmalıyız. Mersin’de gelinlikçiler arasında fark yaratmamızı sağlayan kalitemizle şıklığınıza son dokunuşları nasıl yaptığımızı biliyor musunuz? Elbette aksesuarlarla. Gelinliğin en önemli aksesuarı duvak ve çok daha fazlasını burada bulabileceksiniz!

Derin's Bridal Mersin mağazamızda kaftan, nişan elbisesi ve birbirinden özel abiyelerimiz de var. Avantajlı fiyatlarımız ve indirimlerimizden yararlanmak için bir an önce sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Randevu al” butonuna tıklamalısınız. Form aracılığıyla daha fazla detayla birlikte Mersin gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi de alabilirsiniz.

İletişim

Mustafa EVGİN

  • Adres: Kültür, İsmet İnönü Blv. No:160, 33010 Akdeniz/Mersin

Derin's Bridal Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!