Gelinlik Mersin

Songül Moda Evi

Songül Moda Evi
  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Songül Moda Evi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Songül Moda Evi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Songül Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Songül Moda Evi gelinlik fiyatları ne kadar?

Songül Moda Evi gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Songül Moda Evi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Songül Moda Evi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Songül Moda Evi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Songül Moda Evi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Songül Moda Evi aksesuar sağlıyor mu?

Songül Moda Evi, duvak, kuşak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Songül Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Songül Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Songül Moda Evi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Songül Moda Evi pazar günü hizmet veriyor.

Songül Moda Evi Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde mutlulukla ışıldamak isterseniz sizi Songül Moda Evi Mersin’e davet ediyoruz.

Bizi tercih eden her müstakbel gelini özel hissettirecek tasarımlarla hizmet veriyoruz. Sıra dışı çizgilere sahip özgün tasarımlı gelinlik modellerimizle, düğün gününüzde farklı bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyoruz. Modellerimizin güzelliğini usta el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle her bir gelinliğimizde çok büyük bir titizlikle hareket ediyor, tek bir dikişten işlemeye kadar büyük bir özenle çalışıyoruz.

Hazır modellerimiz arasından seçim yapmayı düşünürseniz mağazamızda her vücut tipine, her düğün konseptine, her tarza ve her düğün mekanına uygun gelinlikle geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her gelinin mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte, mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

Seçim yapmadan önce eski kreasyonlarımızı inceleyerek fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Zaten gelinlik modellerimizi gördüğünüz anda tasarımlarımızdaki kalite farkını hemen anlıyorsunuz. Mağazamızda vücudu saran zarif balık modellerden, içinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kabarık balo tipi modellere kadar her model gelinliğin en güzel örneklerini bulabiliyorsunuz. Mağazamızda bulunan çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından size en uygun gelinliği bulma noktasında kararsızlık yaşarsanız da profesyonel ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Songül Moda Evi olarak özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklara başlamadan önce sizin hayallerinizdeki gelinliği ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz.

Siz de Songül Gelinlik ve Moda Evi ile rüya gibi bir gelinlikle düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Siteler Mah. 160. Cadde No:58 Akdeniz/Mersin Şube: Kiremithane Mah. Sakarya Cad. Yastı Apt. No:19 Özgür Çocuk Parkı Akdeniz/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.