Songül Moda Evi

E-posta Gönder

Songül Moda Evi

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
30 1

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde mutlulukla ışıldamak isterseniz sizi Songül Moda Evi Mersin’e davet ediyoruz.

Bizi tercih eden her müstakbel gelini özel hissettirecek tasarımlarla hizmet veriyoruz. Sıra dışı çizgilere sahip özgün tasarımlı gelinlik modellerimizle, düğün gününüzde farklı bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyoruz. Modellerimizin güzelliğini usta el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle her bir gelinliğimizde çok büyük bir titizlikle hareket ediyor, tek bir dikişten işlemeye kadar büyük bir özenle çalışıyoruz.

Hazır modellerimiz arasından seçim yapmayı düşünürseniz mağazamızda her vücut tipine, her düğün konseptine, her tarza ve her düğün mekanına uygun gelinlikle geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her gelinin mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte, mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

Seçim yapmadan önce eski kreasyonlarımızı inceleyerek fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Zaten gelinlik modellerimizi gördüğünüz anda tasarımlarımızdaki kalite farkını hemen anlıyorsunuz. Mağazamızda vücudu saran zarif balık modellerden, içinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kabarık balo tipi modellere kadar her model gelinliğin en güzel örneklerini bulabiliyorsunuz. Mağazamızda bulunan çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından size en uygun gelinliği bulma noktasında kararsızlık yaşarsanız da profesyonel ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Songül Moda Evi olarak özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklara başlamadan önce sizin hayallerinizdeki gelinliği ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz.

Siz de Songül Gelinlik ve Moda Evi ile rüya gibi bir gelinlikle düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Songül Gözükızıl

  • Adres: Siteler Mah. 160. Cadde No:58 Akdeniz/Mersin Şube: Kiremithane Mah. Sakarya Cad. Yastı Apt. No:19 Özgür Çocuk Parkı Akdeniz/MersinYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!