Songül Moda Evi

E-posta Gönder

Songül Moda Evi
 • Akdeniz, Mersin.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Songül Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Songül Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Songül Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Songül Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Songül Moda Evi Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde mutlulukla ışıldamak isterseniz sizi Songül Moda Evi Mersin’e davet ediyoruz.

Bizi tercih eden her müstakbel gelini özel hissettirecek tasarımlarla hizmet veriyoruz. Sıra dışı çizgilere sahip özgün tasarımlı gelinlik modellerimizle, düğün gününüzde farklı bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyoruz. Modellerimizin güzelliğini usta el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle her bir gelinliğimizde çok büyük bir titizlikle hareket ediyor, tek bir dikişten işlemeye kadar büyük bir özenle çalışıyoruz.

Hazır modellerimiz arasından seçim yapmayı düşünürseniz mağazamızda her vücut tipine, her düğün konseptine, her tarza ve her düğün mekanına uygun gelinlikle geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her gelinin mağazamızdan hayallerindeki gelinlikle birlikte, mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

Seçim yapmadan önce eski kreasyonlarımızı inceleyerek fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Zaten gelinlik modellerimizi gördüğünüz anda tasarımlarımızdaki kalite farkını hemen anlıyorsunuz. Mağazamızda vücudu saran zarif balık modellerden, içinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kabarık balo tipi modellere kadar her model gelinliğin en güzel örneklerini bulabiliyorsunuz. Mağazamızda bulunan çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından size en uygun gelinliği bulma noktasında kararsızlık yaşarsanız da profesyonel ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Songül Moda Evi olarak özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklara başlamadan önce sizin hayallerinizdeki gelinliği ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz.

Siz de Songül Gelinlik ve Moda Evi ile rüya gibi bir gelinlikle düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Siteler Mah. 160. Cadde No:58 Akdeniz/Mersin Şube: Kiremithane Mah. Sakarya Cad. Yastı Apt. No:19 Özgür Çocuk Parkı Akdeniz/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.