Kardelen Gelinlik

E-posta Gönder

 • Erdemli, Mersin.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Kardelen Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kardelen Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Kardelen Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Kardelen Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Kardelen Gelinlik Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmanızı sağladığımız Kardelen Gelinlik Erdemli’de sizi hayallerinize kavuşturmak için sabırsızlanıyoruz. Beklentilerinizi karşılayan bir hizmet sunmaya özen gösterdiğimiz modaevimizde aynı zamanda güzellik hizmeti de sunarak düğününüz için saç ve makyaj tasarımınızı da yapıyoruz.

Uzun zamandır hem güzellik hem de moda sektöründe başarıyla hizmet veren bir ekibiz. Profesyonel kadromuzla düğün gününüz için ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktan daima büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Önceliği daima sizin isteklerinize verdiğimiz modaevimiz içerisinde her tarza ve vücut ölçüsüne uygun gelinliklerimiz bulunuyor.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimiz içerisinde hazır modellerimiz ve özel dikim hizmetlerimizle beklentilerinizi karşılıyoruz. Doğru gelinliği bulmanız için düğünden önce sizinle bir araya gelerek düğün mekanınızı ve vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak tarzınıza en çok yakışacak gelinlikleri beğeninize sunuyoruz.

Açık alanda düğün yapacaksanız daha uçuşan, şifon ve organze tüllerin yoğun olarak kullanıldığı modelleri öneriyoruz. Kapalı alanda bir salon düğünü yapacaksanız da daha kabarık, transparan ya da dekolte detaylı, parlak taşların ön plana çıktığı modelleri tavsiye ediyoruz. Son kararı daima size bırakıyoruz. Tecrübelerimizle size sadece yol gösteriyor ve yönlendirmeleriniz doğrultusunda hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Hazır model gelinlik seçerseniz tadilat gerekiyorsa yapıyor hemen ardından size hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Özel dikimlerde ise önce vücut ölçülerinizi alıyor ardından da istediğiniz gelinliğin detaylarını kağıt üzerine çiziyoruz. Provalarla gelinliğinizin dikiminize aşama aşama şahit olduğunuz sürecin ardından size gelinliğinizi tamamlanmış olarak teslim ediyoruz. Tüm bu hazırlıklar esnasında duvağınızı da tamamen zevkiniz doğrultusunda tasarlayarak size gelinlikle birlikte veriyoruz.

Siz de Mersin gelinlikçileri arasında yer aldığımız Mersin Erdemli Kardelen Gelinlik içerisinde rüyalarınızı süsleyen gelinliğe kavuşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bizden randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.