Çağdaş Gelinlik

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Çağdaş Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Çağdaş Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Çağdaş Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Çağdaş Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Çağdaş Gelinlik Hakkında

Mersin’de 30 yılı aşkın süredir faaliyette olan Çağdaş Gelinlik marka bilinirliğini kalitesiyle kazanmıştır. 1989 yılında açtığımı ilk şubemizle küçük işletmemizin temellerini oluşturduk. O günden bugüne 3 şubemizde ilkeli, dürüst ve iş ahlakından ödün vermeden hizmet veriyoruz. Güzel gelinlerimizin memnuniyetine odaklanıyor ve mutluluk için çıktığımız yolculuğun her anını değerlendiriyoruz. Tarzımızı ve kalitemizi yansıttığımız tasarım gelinliklerimiz için aldığımız eğitimlere mesleki öğrenme süreçlerimizi ve tecrübelerimizi de ekliyoruz. Bu sayede her gelinimize kendine özgü, modern, şık ve kusursuz dikişiyle taşıyabileceğiniz zarif duran modeller tasarlayabiliyoruz.

Unutmayın ki modele göre kumaş seçimi yapmak da son derece önemli! Bu yüzden hemen sizin için tasarlayacağımız modeli nasıl keşfettiğimize gelelim: Randevu sistemiyle çalıştığımız mağazamızda, gelinlerimizi büyük bir özenle konuk ediyoruz. Keyifli bir gün geçirmeniz için hoş sohbetlerle hayalinizdeki modeli buluyor, hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde de hazır modellerimizde de prova çok önemli. 1 ila 3 prova süresinde tamamladığımız gelinliğiniz, aksesuarları ve şıklığıyla görenleri büyülemek için profesyonel ekibimizce tasarlanıyor! Bu arada gelinlik ilk önceliğimiz olsa da kına, nişanlık ve abiye elbiseler konusunda son derece iddialıyız. Şıklığınıza şıklık katacak her elbiseyi Çağdaş Gelinlik Mersin’de bulabileceğinizden de eminiz. Kaftan modellerimiz ile türban ve duvak tasarımlarımızı da incelemeden son kararınızı vermeyin deriz.

Tasarım gelinliklerimiz her yıl yenilenen bir kreasyonlar, sezonda yapılan konsept çalışmalar ve kişiye özel dokunuşlarla fark yaratıyor. Gelinliklerimizde kumaş kalitesi, güpür, dantel ve taşların şıklığından da söz etmeden geçmeyelim. Çünkü hak ettiğiniz şıklığı ortaya çıkaran modelin zarafetini tamamlayan kumaş ve taşlar oluyor. Bu yüzden birinci kalite kumaşlar, ağır güpürler veya uçuşan tüllerle tarzınızı yansıtan son dokunuşları model özelinde yapıyoruz.

Siz de Mersin gelinlik fiyatlarımızı merak ediyorsanız, Çağdaş Gelinlik iletişim formunu doldurarak “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gündoğdu Mahallesi, 141. Cadde, No: 126, Akdeniz/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.