YK Moda

E-posta Gönder

 • Silifke, Mersin.

YK Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

YK Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

YK Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

YK Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

YK Moda Hakkında

Mersin’deki gelinlik markaları arasında 15 yılı aşkın süredir yer alan YK Moda ailesiyle tanışın. Markamızın kurucusu ve aynı zamanda tasarımcı olan Yunus Bey öncülüğünde yıllardır kişiye özel gelinlikler tasarlıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte işimizi ustalıkla yapıyor, hak ettiğiniz ilgi ve özenle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” mottosuyla yıllardır en özel tasarımları yapmak için kendimizi geliştirmeye ve eğitimler almaya devam ettiğimizi de biliyor muydunuz?

Gelelim, düğün günü şıklığınızı tamamlayacak gelinlik modelinin tasarımına. Önceliğimiz mutluluğunuz olduğu için her zaman randevu sistemiyle çalışıyoruz. Yepyeni bir başlangıç için heyecanla mağazamıza gelen konuklarımıza özel ilgi göstermeyi tercih ediyoruz. Çünkü sizi tanımak ve tarzınızı keşfederek tasarım yapmak işimizdeki kalitenin anahtarı. Ayrıca vücut yapınız, ölçüleriniz, düğün konseptiniz, seçtiğiniz mekan ve damat beyin kostümünü bile inceleyerek her şeyin bir bütün olmasını sağlıyoruz. Bu gecenin yıldızı olarak parlamanız için gereken her şeyi aksesuarlarınızla birlikte tasarlamak için kumaş seçimini de önemsiyoruz. 1. kalite kumaşları kullanıyor, güpür, dantel, taş ve boncukları da özenle seçiyoruz. “Gelinlik modelinize uygun kumaşlar parlak mı olmalı yoksa mat renkte mi?”, “Güpürlerle ağır bir gelinlik mi tercih edersiniz?”, “Yoksa kır düğünü konseptleri için tüllerle uçuşan bir model mi?”, işte buna benzer pek çok sorunun sonucunda tam da aradığınız modelin çizimini yapıyoruz. 1 ila 3 prova süresinde kusursuz bir gelinlik için çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Bu arada en özel gelinlik aksesuarlarınızla şıklığınızı tamamlıyor, Mersin gelinlik mağazaları arasında tercih ettiğiniz markamızın hazır modellerini de her yıl yepyeni kreasyonlarla görücüye çıkarıyoruz. Silifke’de yer alan mağazamızdan Türkiye’nin birçok yerine toptan satış hizmeti de veriyoruz.

YK Moda iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor! Siz de Mersin’de gelinlikçi arıyorsanız, YK Moda tasarımlarını görmeden kararınızı vermeyin deriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.