Gelinlik Mersin

YK Moda

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

YK Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

YK Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

YK Moda Sıkça Sorulan Sorular

YK Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

YK Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

YK Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

YK Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

YK Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

YK Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

YK Moda aksesuar sağlıyor mu?

YK Moda, duvak, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.

YK Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, YK Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

YK Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, YK Moda pazar günü hizmet veriyor.

YK Moda Hakkında

Mersin’deki gelinlik markaları arasında 15 yılı aşkın süredir yer alan YK Moda ailesiyle tanışın. Markamızın kurucusu ve aynı zamanda tasarımcı olan Yunus Bey öncülüğünde yıllardır kişiye özel gelinlikler tasarlıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte işimizi ustalıkla yapıyor, hak ettiğiniz ilgi ve özenle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” mottosuyla yıllardır en özel tasarımları yapmak için kendimizi geliştirmeye ve eğitimler almaya devam ettiğimizi de biliyor muydunuz?

Gelelim, düğün günü şıklığınızı tamamlayacak gelinlik modelinin tasarımına. Önceliğimiz mutluluğunuz olduğu için her zaman randevu sistemiyle çalışıyoruz. Yepyeni bir başlangıç için heyecanla mağazamıza gelen konuklarımıza özel ilgi göstermeyi tercih ediyoruz. Çünkü sizi tanımak ve tarzınızı keşfederek tasarım yapmak işimizdeki kalitenin anahtarı. Ayrıca vücut yapınız, ölçüleriniz, düğün konseptiniz, seçtiğiniz mekan ve damat beyin kostümünü bile inceleyerek her şeyin bir bütün olmasını sağlıyoruz. Bu gecenin yıldızı olarak parlamanız için gereken her şeyi aksesuarlarınızla birlikte tasarlamak için kumaş seçimini de önemsiyoruz. 1. kalite kumaşları kullanıyor, güpür, dantel, taş ve boncukları da özenle seçiyoruz. “Gelinlik modelinize uygun kumaşlar parlak mı olmalı yoksa mat renkte mi?”, “Güpürlerle ağır bir gelinlik mi tercih edersiniz?”, “Yoksa kır düğünü konseptleri için tüllerle uçuşan bir model mi?”, işte buna benzer pek çok sorunun sonucunda tam da aradığınız modelin çizimini yapıyoruz. 1 ila 3 prova süresinde kusursuz bir gelinlik için çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Bu arada en özel gelinlik aksesuarlarınızla şıklığınızı tamamlıyor, Mersin gelinlik mağazaları arasında tercih ettiğiniz markamızın hazır modellerini de her yıl yepyeni kreasyonlarla görücüye çıkarıyoruz. Silifke’de yer alan mağazamızdan Türkiye’nin birçok yerine toptan satış hizmeti de veriyoruz.

YK Moda iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor! Siz de Mersin’de gelinlikçi arıyorsanız, YK Moda tasarımlarını görmeden kararınızı vermeyin deriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kiremithane Mahallesi Sakarya Caddesi No:2/A

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.