YK Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Silifke, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

My Hayalim Modaevi
30 1

Akdeniz

My Hayalim Modaevi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Mersin’deki gelinlik markaları arasında 15 yılı aşkın süredir yer alan YK Moda ailesiyle tanışın. Markamızın kurucusu ve aynı zamanda tasarımcı olan Yunus Bey öncülüğünde yıllardır kişiye özel gelinlikler tasarlıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte işimizi ustalıkla yapıyor, hak ettiğiniz ilgi ve özenle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” mottosuyla yıllardır en özel tasarımları yapmak için kendimizi geliştirmeye ve eğitimler almaya devam ettiğimizi de biliyor muydunuz?

Gelelim, düğün günü şıklığınızı tamamlayacak gelinlik modelinin tasarımına. Önceliğimiz mutluluğunuz olduğu için her zaman randevu sistemiyle çalışıyoruz. Yepyeni bir başlangıç için heyecanla mağazamıza gelen konuklarımıza özel ilgi göstermeyi tercih ediyoruz. Çünkü sizi tanımak ve tarzınızı keşfederek tasarım yapmak işimizdeki kalitenin anahtarı. Ayrıca vücut yapınız, ölçüleriniz, düğün konseptiniz, seçtiğiniz mekan ve damat beyin kostümünü bile inceleyerek her şeyin bir bütün olmasını sağlıyoruz. Bu gecenin yıldızı olarak parlamanız için gereken her şeyi aksesuarlarınızla birlikte tasarlamak için kumaş seçimini de önemsiyoruz. 1. kalite kumaşları kullanıyor, güpür, dantel, taş ve boncukları da özenle seçiyoruz. “Gelinlik modelinize uygun kumaşlar parlak mı olmalı yoksa mat renkte mi?”, “Güpürlerle ağır bir gelinlik mi tercih edersiniz?”, “Yoksa kır düğünü konseptleri için tüllerle uçuşan bir model mi?”, işte buna benzer pek çok sorunun sonucunda tam da aradığınız modelin çizimini yapıyoruz. 1 ila 3 prova süresinde kusursuz bir gelinlik için çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Bu arada en özel gelinlik aksesuarlarınızla şıklığınızı tamamlıyor, Mersin gelinlik mağazaları arasında tercih ettiğiniz markamızın hazır modellerini de her yıl yepyeni kreasyonlarla görücüye çıkarıyoruz. Silifke’de yer alan mağazamızdan Türkiye’nin birçok yerine toptan satış hizmeti de veriyoruz.

YK Moda iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor! Siz de Mersin’de gelinlikçi arıyorsanız, YK Moda tasarımlarını görmeden kararınızı vermeyin deriz.

İletişim

Yunus Karamanoğulları

  • Adres: Kiremithane Mahallesi Sakarya Caddesi No:2/AYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!