Seyhan Yücel Gelinlik

E-posta Gönder

Seyhan Yücel Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Seyhan Yücel Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Seyhan Yücel Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Seyhan Yücel Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şemsiye

Seyhan Yücel Gelinlik Hakkında

Mutluluğa adım atacağınız en özel gününüzde hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her detayı incelikle düşünülerek tasarlanan gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyor, isteklerinize en iyi cevabı alabilmeniz için özenle çalışıyoruz.

Kevser Moda Evi Mersin’de hayaller gerçek oluyor… Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyoruz. Düğününüzde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturacak gelinlik tasarımları yapıyor, modayı yakından takip ederek her sene trende uygun modeller üretiyoruz.

Biliyoruz ki gelinlik modeline karar verme süreci oldukça zorlu. Gelinliğinize karar veremiyor ve hangi modelin size daha çok yakışacağı konusunda emin olamıyorsanız, bu konuda tavsiyelerde bulunuyoruz. Tecrübemizi paylaşıyor, her vücut tipine uygun modellerimiz arasında size en çok yakışan gelinlikleri beğeninize sunuyoruz.

Düğün temanıza, organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsim ve mekân özelliğine göre de gelinlik tasarımı da yapabiliriz. Bizce bu özel gününüzde her şeyle uyum içerisinde görünmeniz gerekiyor ve her detaya dikkat ederek gelinliğinizi tasarlıyoruz. Belirleyeceğimiz modelle de düğün mekanınıza ilk girişinizle tüm gözler üzerinizde olacak!

Gelinliğinizin modeline karar verdik şimdi de duvak ve diğer aksesuarın seçiminde… Duvak gelinliğin muhteşem bir tamamlayıcısı. Gelinliğinizin işlemesine ve renk tonuna uygun olarak duvağınızı belirliyoruz. Bunun dışında taç, saç aksesuarı, gelin buketi, gelin kesesi kombini tamamlayacak aksesuar hizmetimiz de bulunuyor, böylelikle ihtiyaçlarınızı tek bir adreste temin edebiliyorsunuz.

Modaevimizde gelinlik dışında nişan ve kına geceniz için abiye modellerimizde mevcut. Farklı renk ve desen seçeneklerimizle de hayallinizdeki modele kısa sürede kavuşabiliyorsunuz. Nişanlık ve kaftan modellerimiz konusunda oldukça iddialı olduğumuzu da söylemek isteriz.

Mersin Kevser Moda Evi gelinlik fiyatları her bütçeye uygunluk gösteriyor. Yenilikçi tarzımızla her sene trende uygun tasarımlarımızla sizlerleyiz. Hazır modellerimizin yanı sıra kiralama hizmeti de veriyor, muhteşem modellerimizi görmek isterseniz sizi modaevimize davet ediyoruz! Ön bilgi için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hamidiye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:17/A 4203 Sk., 33010 Aldeniz/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.