Nisanur Modaevi

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Nisanur Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nisanur Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nisanur Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nisanur Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka

Nisanur Modaevi Hakkında

32 yılı aşkın bir tecrübeyle hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için Nisanur Modaevi’nde size özel gelinlikler tasarlıyoruz. Gelinlik, kaftan, türban tasarımı, abiye, nişanlık ve saç tasarım hizmetleri sunarak düğüne dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda size yardımcı oluyoruz.

İşinde uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bizi tercih eden gelin adaylarıyla aile sıcaklığında bir bağ kurmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli kumaşlar, parlak taşlar ve başka yerde benzerine rastlayamayacağınız güzellikte gipür motifleriyle gelinliklerinizi tasarlıyoruz. Mutluluk vermek amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda her daim müşteri memnuniyetini kendimize rehber ediniyoruz.

Gelinlik tercihi için modaevimize randevu usulü gelmenizi rica ediyoruz. Böylelikle sizinle özel olarak ilgilenebiliyor ve uzun uzun konuşabiliyoruz. İsteklerinizi doğru şekilde analiz ederek size uygun modellerimizi ve daha önce yaptığımız tasarımları gösteriyoruz. Aklınızda mutlaka hizmet kalitemizin detaylarına dair fikir oluşmasını ve güveninizi kazanmayı istiyoruz.

Dantel kumaşlar, organze tüller, parlak pullar, düğmeler ve kurdelelerle birbirinden farklı modeli mağazamız içerisinde bulunduruyoruz. Önemli olanın bu malzemelere sahip olmak değil de ortaya güzel bir iş çıkarabilmek olduğunun farkında olduğumuz için omuzlarda, yakalarda, gövdelerde ve etek uçlarında birbirinden çok değişik, başka yerde göremeyeceğiniz stilleri bir araya getirerek ihtişamlı modeller ortaya çıkarıyoruz. Özel dikim yaptırmak istediğinizde vücut ölçülerinizi aldıktan sonra yaklaşık 3 prova içerisinde size gelinliğinizi eksiksiz ve düğüne hazır halde teslim ediyoruz. Tüm bunlara ek olarak seçtiğiniz gelinlik modeline uygun duvak tasarımı yaptığımızı da bilmenizi isteriz.

Siz de Ankara gelinlik modaevleri içerisinde yer alan yerimizi ziyaret etmek ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ahimesut Mahallesi, Ahimesut Bulvarı No:69/A, 06794 Etimesgut/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.