Yeni Aras Giyim

E-posta Gönder

 • Altındağ, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Yeni Aras Giyim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yeni Aras Giyim Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yeni Aras Giyim Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Yeni Aras Giyim Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Yelpaze

Yeni Aras Giyim Hakkında

Sevdiğinizle bir ömür mutluluğa ilk adımı atacağınız bu özel günde, güzelliğinizle ışıldamanız için kusursuz bir gelinliğe ihtiyacınız var. İçinde kendinizi harika hissedeceğiniz, o göz alıcı gelinliğin adresi ise Yeni Aras Giyim Ankara. Biz 40 yılı aşkın süredir bu sektörde kaliteden ve güzellikten ödün vermeden ilerleyen, işini severek yapan bir ekibiz. Şimdiye kadar birçok gelini hayallerindeki gelinlikle kavuşturup, onların en güzel günlerinde kusursuz görünmelerini sağladık. Şimdi de sizin düğün gününüzde en güzel halinizle ışık saçmanız için hazırlıklara başlamak için sabırsızlanıyoruz.

Modayı yakından takip eden ve işini aşkla yapan profesyonel bir ekibe sahibiz. İşimize duyduğumuz aşkla sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyor, her bir detaya çok özen gösteriyoruz. Zaten modellerimizi kendi gözlerinizle gördüğünde kalite farkını hemen anlıyorsunuz.

Mağazamızda tüylerle süslediğimiz modern ve şık gelinliklerden, taşlarla süslediğimiz ihtişamlı gelinliklere kadar her geline uygun modellerimiz bulunuyor. Tarzınız, vücut yapınız ve zevkleriniz ne olursa olsun, mağazamızdan mutlaka size uygun bir gelinlik bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Eğer çeşit çeşit gelinlik modellerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız da profesyonel ve zevk sahibi ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Eğer her detayıyla sizin için tasarlanmış bir gelinlik isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerde isteklerinizi ve vücut yapınızı iyi bir şekilde analiz ediyor, sizin hayallerinizin ötesine geçecek bir gelinlik dikiyoruz.

Dilerseniz çok uygun fiyatlarla gelinliklerimizi kiralama olanağınız da bulunuyor. Mağazamızda birbirinden güzel gelinliklerin yanında özenle işlenmiş bindallı modellerini, nişan elbiselerini ve abiyeleri de bulabiliyorsunuz

Hayallerinizdeki gelinliği tüm detaylarıyla kusursuz olacak şekilde, maksimum 3 prova içerisinde size teslim ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Yeni Aras Giyim Ankara Gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.