Elvin Gelinlik

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Stil Gelinlik
27 1 3

Çankaya

Stil Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
200 15

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yılların deneyimi, bilgi birikimi, sektör tecrübesi ve profesyonelliği ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Markamıza ait mağazamız Elvin Gelinlik Keçiören merkezde, Bağlarbaşı mevkiinde bulunuyor. Burada işini severek ve güler yüzlülükle yapan harika bir ekiple birlikte çalışıyor ve müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Bir çiftin en güzel ve özel günü olan düğünlerin olmazsa olmazlarından birini üretiyoruz. Gelin adaylarının kendilerini hem güzel hem de rahat hissedebilecekleri gelinliklerimizi büyük bir özenle tasarlıyoruz. Hem kişiye özel tasarımlar hem de her tarza hitap edebilen birbirinden güzel hazır modellerle bolca seçenek sunuyoruz. Çok uzun süredir bu işi yaptığımız için gelinlerimizi çok iyi anlıyor ve tüm isteklerini eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

Gelinlikler haricinde birbirinden güzel nişanlık ve kınalıklar da tasarlıyoruz. Düğünden önceki önemli günler ve organizasyonlar olan nişan merasimleri ve kına gecelerinde de çiftlerimizin yanındayız. Her renk ve her çeşitte elbiseyi gelinlerimize sunabiliyoruz. Bindallı ve kaftanlarda en gösterişli ve en güncel modelleri bizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Düğün süreçleri oldukça pahalı ve masraflı geçebiliyor, biz de sektörde bulunan tecrübeli bir firma olduğumuz için çok iyi biliyoruz. Bu sebeptendir ki çiftlerimize yardımcı olup maddi yüklerini azaltmak için elimizden geleni yapıyoruz. Geniş ürün yelpazemizde her bütçeye uyacak gelinlikler bulunduruyor, ödeme kolaylıkları ve indirimler de yapıyoruz.

Eğer bizimle iletişime geçmek ve hem ürünlerimiz hem de fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Bulunduğunuz sayfanın sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz şekilde doldurun ve altındaki “randevu al” butonuna tıklayın. Hemen harekete geçer ve düğün tarihiniz çok da yaklaşmadan bize ulaşırsanız stres yaşamadan hayal ettiğiniz gelinliğe çok daha rahat ulaşırsınız. Bu yılın en trend Elvin Gelinlik modelleri için sizi Bağlarbaşı’ndaki mağazamızda bekliyoruz.

İletişim

Dilek Hanım

  • Adres: Bağlarbaşı, Kızlarpınarı Cd. 170-C, 06300 Keçiören/Ankara


1 yorum

3.3

Kalite

Personel

İletişim


S&N

Selma & Nedim

Düğün Tarihi: 07.06.2021

Hizmetleri guzel özel dikim bir gelinlik istedim ve bir haftadan kısa sürede bitirdile

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!