Şeyda Çakır Fashion

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

En - Kübra Moda Evi
25 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Çayyolu Jasmine
46 1 12

Çankaya

Çayyolu Jasmine

4 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Şeyda Çakır Fashion olarak gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Modaya uygun gelinlik modellerimiz ve özel tasarımlarımızla düğününüzde kusursuz bir görünüme kavuşabileceksiniz. Seçeceğiniz gelinlik modelinde kararsızlık yaşarsanız da tecrübemizi sizinle paylaşarak size en çok yakışan modeli birlikte belirliyoruz.

Ankara gelinlikçileri arasında yer alan modaevimiz sektördeki deneyimimiz ve yaratıcı fikirlerimizle gelin adaylarının tercih ettiği bir adres. Biz de bu özel gününüz için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için özenle çalışıyor ve güler yüzümüzle sizi karşılıyoruz. Tarzınızı ve sizi yansıtan bir model tasarlamak için öncelikle sizi yakından tanımak istiyoruz. Ardından hayal ettiğiniz modeli dinliyor ve önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Düğün konseptinize, vücut yapınıza ve dilediğiniz tarzda uygun olarak tasarımlarımızı yapıyoruz. Organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak da beğendiğiniz hazır modellerin üzerinde de ufak oynamalar yapabiliyoruz. Katalogdan beğendiğiniz bir modelin aynısını da tasarlayabildiğimizi de belirtelim.

Belirlediğiniz düğün mekân seçimi ve konseptiniz de bize tasarım konusunda yol gösteriyor. Örneğin; kır bahçesinde, deniz kenarında ve havuz başında bir organizasyon gerçekleştirecekseniz tül ve şifon kumaşla tasarlanan rahat hareket edebileceğiniz bir gelinlik, otelde ve balo salonunu düğün mekânınız olarak tercih etiyseniz de işlemeleri ve şık tasarlanmış ser kumaştan yapılan gelinlik modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Gelinliğinizin modelini belirledikten sonra duvak modellerini beğeninize sunuyoruz. Duvak ve saç aksesuarları bizce gelinliğin tamamlayıcısı. Bu neden gelinliğinizin modeli ve işlemesine uygun olarak size farklı tarzlarda ve renkte duvak modelleri gösteriyor ve en uygununa birlikte karar veriyoruz.

Şeyda Çakır Fashion Ankara tasarım gelinlik hizmeti almak isteyen tüm kadınları modaevine davet ediyor! Hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız da sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ’’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Şeyda Çakır

  • Adres: AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!