Hafize Ayık Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Hafize Ayık Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hafize Ayık Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hafize Ayık Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Hafize Ayık Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Hafize Ayık Modaevi Hakkında

Göz alıcı bir gelin olmanız Hafize Ayık Modaevi dokunuşlarıyla çok kolay! Yıllara dayanan tecrübemiz, titiz çalışmalarımız ve profesyonel kadromuzla size düşlerinizin gelini olmayı vaat ediyoruz. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Hafize Ayık Modaevi sayesinde gelinler hayallerine kolayca kavuşuyor. Her zevke ve tarza uygun modellerimizle size en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bir daha tekrarı olmayacak bu eşsiz günde tam da sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz. Klasik gelinlik modelinden sıkılan gelinlerimiz için birbirinden özel tasarımlara sahip gelinlikler üretiyoruz. Modern gelinlik modellerimize ufak dokunuşlar yaparak onları da istekleriniz doğrultusunda bambaşka bir görünüme kavuşturuyoruz. Bilmelisiniz ki Beypazarı Hafize Ayık Modaevi içerisinde herkesin zevkine uygun gelinlik modelimiz mevcut.

Yüzlerce gelinlik modeli mağazamız içerisinde sıra sıra sergileniyor. İster hazır gelinlik modellerimizi tercih edebilir isterseniz kendinize özel, zevklerinizi birebir yansıtan bir gelinlik dikimi talep edebilirsiniz. Modacılarımız gelinlerin özel günleri için hizmet vermeye hazır. Sizi iyi anlayan ve beklentilerini karşılamayı amaçlayan bir ekibimiz var. Farklı modellere sahip gelinliklerimiz üzerinde taş, inci ve güpür detayları kullanıyor ve modelleri tarza uygun olacak şekilde tamamlıyoruz. Gelinlik modelinizi tasarlarken zevkleriniz kadar düğün konsepti de bizim için çok önemli. Düğün konseptinize yakışan bir gelinlik modeli seçmeniz sizi daha hoş ve ortamla uyumlu bir görünüme kavuşturacaktır.

Nasıl bir gelin olmak istediğinizi modaevimizi ziyaret ettiğinizde ayrıntılı şekilde konuşuyoruz. Siz de Ankara gelinlik modaevleri içerisinde yer alan firmamızın şanslı gelinlerinden biri olmak, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çayhane Sokak 10/1 Köroğlu GOP Büyükesat/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hafize Ayık Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.