Dai Moda Evi

E-posta Gönder

Dai Moda Evi

Dai Moda Evi Hakkında

Uzun yıllardan beri Ankara’da moda evi olarak hizmet sunan Dai Moda Evi sizler için farklı model ve tarza gelinlik üretimi gerçekleştiriyor. Gelinlik sektöründe yaşanan değişiklikler ve gelişmeler sonrasında farklı model gelinlikleri de artık piyasada görmek mümkün. Birbirinden çılgın gelinler için kısa veya uzun gelinlikler tasarlıyoruz. Klasik modellerden vazgeçemeyen gelinlerimiz için kabarık veya A kesim askılı veya straplez gelinlik modellerimiz mevcut. Yeni sezonda sadeliğin ön planda olduğunu söylemek mümkün. Genel olarak kabarık olmayan, sade ve şık gelinlik modelleri tercih ediliyor. Sizlerde gelinlik modelleri arasından seçiminizi yapıp gelinliğinizi moda evimiz aracılığıyla diktirebilirsiniz. Gelinlikleri şık ve zarif duvaklarla tamamlıyor, sizlere teslim ediyoruz.

İletişim

Dai Moda Evi Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

F&C

Funda & Cem

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Provalarda herhangi bir sorun yaşamadım.Gelinliğim tam istediğim gibi oldu.Çok ilgililerdi.Evlenicek olan gelin adaylarına tavsiye ediyorum.İşlerini güzel yapıyorlar.

Kübra

Düğün Tarihi: 30.06.2015


Her şey çok güzeldi gelinliğimin dikimi sırasında herhangi bir problem yaşamadık.7/8 provada aldım gelinliğimi.Kişiye özel dikimleri de mevcut hazır gelinlik modelleri de mevcut.Çalışanların ilgisi ve alakasından da gayet memnunduk.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.