By Zuhal Keskin

E-posta Gönder

0312 963 3201

11 yorum

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 7000 TL-10.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Kişilere bağlı kalarak kültürü,mevsimi,mekanı günümüzün moda esintileriyle harmanlayarak hazırlanmaktadır.

Hakkında

Zstyling; aşkla ve zerafetle yürütülen, modadan kopmadan, kişilerin öz değerlerine sadık kalarak tarzının harmanladığı tasarım ve dikimlerle hizmet vermektedir.. Bu doğrultuda stil imaj danışmanlığıyla birlikte yapılan tasarımlarda düğün yolculuğu ve tüm kıyafet dikimleri benzersiz olarak taçlandırılmaktadır.

Deneyim
Zuhal Keskin’in; Ankara özel güzel sanatlar moda tasarım ve stilistlik okulunun belgeleriyle yönettiği firmasının ,güzellik uzmanlığı, usta öğreticilik, Corci’den makyaj eğitimler,koçluk,NLP, sahne ve diksion bu mesleğin içerisindeki onlarca eğitimi ve belgeleri ile de stil imaj danışmanlığını atölye çalışmalarında farklı bir gözle yol almasında daha etkili olmaktadır. Uzun bir süre resim galerisi işletmeciliği ile pek çok karma sergileride olmuştur.. Bu alandaki eğitimleri de moda tasarımcısı imzasında büyük artısı olmaktadır.

Hizmetler
Halen stil imaj danışmanlığı yanında güçlü atölye kadrosu ve butik hizmet anlayışıyla yürüttüğü mağazasını bu anlamda; günlük kıyafetlerden abiye ve gelinliğe, tesettürden ceket ve kabanlara kadar her türlü dikim ve satış hizmetini en profesyonel şekilde sürdürmeye devam ederek markasını çok kısa sürede çok iyi yerlere taşımayı hedeflemiş ve bunu başarmış bir firmadır.

Tasarım / Tarz
''Zstyling '' aşkla ve zarafetle yürütülen ve modadan kopmadan kişilerin öz değerlerine sadık kalarak harmanlandığı kişiye özel çalışmalarla tasarımlar ve dikimlerle yol almaktadır. Müşterilerin istekleri, beklentileri ve hayallerini gerçeğe çevirmek için tüm profesyonelliği ile çalışmalara imzalar atılmaktadır.

Ek Hizmetler
Özel randevu sistemi ile çalışırken titizlikle her müşterisi ile özel olarak ilgilenilen, kişilere özel sunumlar yapılarak kumaş model ve ölçü çalışmaları ve provalarla yol alan atölye çalışması gerçekleştirilmektedir. Bünyesindeki müşterilerinin ücretsiz stil imaj danışmanlığından da faydalandığı hayallerin yolculuğu böylelikle keyifle sonuçlanmaktadır.

Bütün bunlarla birlikte düğün koçluğu, stil imaj danışmanlığı, gardırop ve alışveriş danışmanlığı gibi kişiye özel çalışmalar da devam etmektedir.

İçindeki zarafeti keşfet!

İletişim

Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin  Yol Haritası

By Zuhal Keskin Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


Y&E

Yasemin & Emre

Düğün Tarihi: 10.09.2021

Ne kadar teşekkür etsem az.Hayalimin ötesinde bir gelinlik oldu,o kadar mutlu ettiniz ki beni.Tüm emekleriniz,samimiyetiniz ve ilginiz için minnettarım.
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Yasemin hanım asıl biz teşekkür ederiz.


A&M

Ayşe & Mert

Düğün Tarihi: 19.09.2021

Nişan için kıyafet ararken kendileriyle tanıştım.Bana çok güzel bir abiye tasarlayıp diktiler.Çevremdeki herkez bayıldı.Şimdi gelinlik için birlikteyiz 2.provada daha herşey çok güzel görünüyor böyle bir ekiple tanıştığıma çok mutluyum.
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Ayşe hanım çok teşekkür ederiz.Bizlerde sizleri tanımaktan dolayı çok mutluyuz:)


D&M

Deren & Murat

Düğün Tarihi: 05.09.2021

Biz,bir tanıdığımızın önerisi ile By Zuhal Keskin' e geldik.İçeriye girdiğimizde çok etkilendik, iki katlı ve çok güzel dizayn edilmişti.Güler yüzle ve çok nazik bir tavırla karşılandık.Katalog'dan gösterilen çeşitler çok fazlaydı fakat biz belli bir model ile gittik.İstediğim gelinliği... devamı 
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Çok teşekkür ederiz.Sizlerin mutluluğu tek gayemizdir.


P&O

Pelin & Okan

Düğün Tarihi: 28.08.2021

İletişimleri çok profesyonel ve kaliteliydi.Bu gergin süreci pozitif enerjileriyle kolay geçirmemizi sağladılar.Kafamda istediğim modeli söyledim ve tarzıma uygun seçtiğim modelleri gösterdim.En başından sonuna kadar her şeyle çok ilgilendiler.İstediğim tüm detaylar gelinliğime eklendi.Hayalimdeki... devamı 
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Pelin hanım bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz:


A&D

Ayşenur & Doğukan

Düğün Tarihi: 21.08.2021

Hizmet kalitesi mükemmel
Personel mukemmel
Yaklasımlar mükemmel
Gelin adayları başka bir gelinlikci aramakla ugrasmayin kendinizi emin ellere Zuhal hanima teslim edin.Mutlu olursunuz
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Ayşenur hanım çok teşekkür ederiz:)


S&A

Selen & Aydın

Düğün Tarihi: 06.08.2021

Bi kere içeri girdiğiniz anda kalite, samimi karşılama ve vizyon sizi havada kapıyor. ZUHAL Hanımın Misafirleriyle birebir ev sıcaklığında ilgilenmesi ve kapılara kadar geçirmesi doğru adreste olduğunu size anlatmaya yetiyor. İyiki tanıdım dediğim bir marka.. 👏👏👏👏👏💯
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Selen hanım güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz:)


A&A

Aslı & Anıl

Düğün Tarihi: 30.07.2021

Zuhal hanım başta olmak üzere tüm ekip içten ve samimiydi.Çok kısa bir sürede istediğim modeli benim için diktiler.Çok kaliteli bir iş çıkardılar.Hayatımın sonuna kadar unutmayacağım.Hepsine çok teşekkür ederim.Herkese mutlaka tavsiye ederim.
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Aslı hanım çok teşekkür ederiz:)


Ö&G

Özge & Gökhan

Düğün Tarihi: 16.07.2020

Öncelikle Zuhal hanıma ve bütün ekibine çok teşekkür ediyorum. Hepsi çok sıcak kanlı ve güler yüzlü olmalarının yanı sıra işlerinde gerçekten profesyoneller. Randevunuzu alın ve düşünmeden gidin. Yazdıklarına hak verip iyi ki diyeceksiniz.
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Özge hanım çok teşekkür ederiz:)


Ö&G

Özge & Gökhan

Düğün Tarihi: 27.06.2020

Zuhal Hanım ve ekibi harikalar hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.Hayalinizdeki gelinliği kusursuz yapıcaklarından emin olabilirsiniz.☺️💕 👰‍♀️İlgili ve güleryüzlüler🥰
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Özge hanım çok teşekkür ederiz:)


N&H

Neslihan & Hüseyin

Düğün Tarihi: 28.07.2019

Zuhal hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum, vücudunuza uygun gelinliği hayallerinizdekiyle birleştirip muhteşem gelinlikle buluşmanızı sağlıyor😍
By Zuhal Keskin

By Zuhal Keskin
Neslihan hanım çok teşekkür ederiz:)


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!