Selvi Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Stil Gelinlik
27 1 3

Çankaya

Stil Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Faike Polat
212 50

Çankaya

Faike Polat

2 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

En değerli gününüzün mimarı olmak için buradayız! Tasarladığımız birbirinden güzel gelinlik modelleriyle heyecanınıza ortak olup sizi en güzel şekilde hazırlamak istiyoruz düğününüze. Selvi Gelinlik Modaevi’nde ister hazır model isterseniz de özel dikim olanağımızdan yararlanarak ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulacaksınız. Hadi başlayalım!

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz gelinliği bulmak veya tasarlamak için ilk olarak bir ön görüşme yapıyoruz. Randevu sistemiyle çalıştığımızdan uygun bir tarih belirliyoruz ve sizi modaevimize davet ediyoruz. Bir kahve eşliğinde vücut ölçülerinizi, düğün mekanınızı ve özel isteklerinizi değerlendiriyoruz. Daha sonra bu kriterlere uygun gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hoşunuza gidenleri hemen deneyebiliyorsunuz. Her detayın birbiriyle uyumunu görmeniz açısından çiçek ve duvak gibi aksesuarları da denemenizi sağlıyoruz. Eğer hazır modellerimizden tercih yapacaksanız birkaç küçük dokunuşun ardından hemen teslim edebiliyoruz gelinliğinizi.

Tabii diğer bir seçeneğimiz olan özel dikim hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu aşamada profesyonel terzilerimizle kalıp çalışmalarına başlıyorsunuz. Farklı kumaş alternatiflerimizden seçim yaptıktan sonra pul, boncuk ve işleme detaylarını konuşuyoruz. Dikim aşamasında her detayı yakından takip etmeniz için sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Bu sayede değişiklik istediğiniz noktalarda hemen çözümler üretebiliyoruz. Gelinliğinizin son görünümünü almasına yakın duvak ve saç aksesuarlarınızın seçimini de yapıyoruz. Ayrıca isteklerinizi dikkate alarak gelin buketi de tasarladığımızı belirtelim.

Peki sadece gelinlik mi tasarlıyoruz? Tabii ki hayır! Söz, nişan gibi özel günlerinizde giyebileceğiniz birbirinden güzel abiye modellerimiz var. Farklı beden alternatiflerimizden istediğiniz rengi seçebileceğiniz özel tasarımlarımız üzerinizdeyken muhteşem görüneceksiniz.

Gelinlik modelleri Ankara’da seçim yapmak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak randevu oluşturabilirsiniz. Yaratıcı fikirlerimizle hayal ettiğiniz gelinliği tasarlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Cumhuriyet, 69/148-149 And İş Hanı, Atatürk Blv, 06420 Çankaya/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!